Sme aj na sociálnych sieťach

Polkadot

CEO Polkadot: Prispejte k vývoju našej siete a získajte podiel z 800 miliónov USD

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomena Polkadot je aktuálne stredobodom pozornosti vďaka blížiacim sa parachain aukciám na tejto sieti. Aktuálne sa CEO Polkadotu, Gavin Wood, vyjadril, že majú k dispozícii fond s objemom 800 miliónov dolárov pripravený pre ľudí, ktorí prispejú k vývoju siete.

Odmena za vaše nápady a prínos

Gavin Wood včera na svojom účte na Twitteri zverejnil nasledovný tweet, kde vyzývaja držiteľov DOT, aby predložili svoje návrhy na podporu rastu siete.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Polkadot treasury v súčasnosti obsahuje 18 936 300 DOT (DOT, nie USD, prepočítajte si to), ktoré sú pripravené na odmeny za VAŠE nápady na budovanie, zlepšovanie, vzdelávanie a vlastne čokoľvek iné, čo vláda Polkadotu považuje za hodnotné.“

Gavin tiež vysvetlil, že DOT v tomto fonde pochádzajú hlavne zo sieťových poplatkov. Pokiaľ sa tieto prostriedky nevyužijú, pomaly sa spália. Aktuálne sa z tejto sumy mesačne spáli 240 000 DOT, čo predstavuje približne 10 miliónov dolárov. Ak sa pýtate, kto rozhodne o tom, čo je prínosom, odpoveďou je Rada Polkadotu. Podľa Polkadot wikipédie je pokladnica/treasury pod kontrolou Rady, ktorá hlasuje o návrhoch. Aktuálne má táto Rada 13 členov, hoci sa očakáva, že ich počet dosiahne 24.

Dôležité udalosti

Ako sme naznačili už v úvode, na Polkadot sa aktuálne upiera pohľad mnohých krypto nadšencov, pretože konečne dočkáme dlho očakávaného spustenie parachainy aukcií na tejto sieti. Doteraz bežali parachain aukcie na ich „testovacej“ sieti Kusama. Parachain aukcie sú srdcom týchto sietí, pričom ostatné siete a blockchainy sú vzájomnými konkurentmi, Pokladot a Kusama na to idú presne opačne – vďaka parachainom budú spájať siete dokopy, pričom tieto siete budú navzájom čerpať výhody jedna od druhej.

Na parachain aukciách viete aj slušne zarobiť. Ak by ste sa zúčastnili prvých 5 Kusama parachain aukcií, získali by ste ZADARMO tokeny nových projektov v hodnote 417,5% vášho vkladu KSM, ktoré sa vám po roku takisto odomknú a vrátia. Očakáva sa, že Polkadot parachain aukcie môžu byť ešte ziskovejšie.

Pokiaľ vás zaujala táto téma, sledujte náš seriál „Na ceste za Polkadot parachainami“, kde pravidelne prinášame dôležité novinky a návody z oblasti parachain aukcií. Aktuálne sme zverejnili už 8 dielov, pričom nasledujúce časti budú zamerané na konkrétnych adeptov na výhry v Polkadot aukciách. Nižšie nájdete zoznam všetkých dielov. Takisto sa môžete pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny, kde pravidelne informujem aj o parachainoch.

Na ceste za PolkaDot parachainami: Kusama aukcie (1. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Druhá vlna Kusama parachainov (2. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Profily najväčších adeptov KSM aukcií (3. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Návod ako sa zúčastniť parachain aukcií (4. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Novinky a časté otázky (5. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Situácia sa komplikuje (6. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Náhla zmena pravidiel (7. diel)

Na ceste za Polkadot parachainami: Poznáme termíny DOT aukcií! (8. diel)

Prečítajte si zaujímavé novinky

Coinbase spustí vlastný NFT trh – Bude však iný než OpenSea

Herná platforma Steam zakáže NFT blockchain hry – Sú za tým peniaze

Kryptomena SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rastúca chamtivosť

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Ambcrypto

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.