Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Na ceste za Polkadot parachainami: Poznáme termíny DOT aukcií! (8. diel)

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Dočkali sme sa. Včera večer vyšlo oficiálne oznámenie spustenia Polkadot parachain aukcií spolu s presnými termínmi. Boli ohlásené rovno dve série, cena DOT prudko reagovala.

Prechádzajúci článok

V prípade, že ste zmeškali predošlý diel tejto série, môžete si ho pozrieť na odkaze nižšie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na ceste za Polkadot parachainami: Situácia sa komplikuje (6. diel)

Polkadot aukcie sú tu

Po mnohých týždňoch až mesiacoch čakania sme sa konečne dostali. Včera na twitteri Polkadot oznámili dlho očakávané spustenie parachain aukcií na sieti Polkadot. Opäť nás čakajú série po 5 a 6 aukcií, ako sme na to boli zvyknutí pri Kusama aukciách. Pre DOT boli oznámené rovno dve série, čiže 11 aukcií, ktoré nám ponúknu šťavnaté odmeny. V komunite sa odhaduje, že Polkadot aukcie môžu priniesť ešte väčšie zisky než Kusama aukcie, pričom práve Kusama aukcie aktuálne priniesli zisk vďaka parachain tokenom zadarmo cez 400%!

…Keby ste sa teda zúčastnili každej aukcie z prvej päťky (Kusama aukcie), získali by ste zadarmo 417,5% hodnoty vášho vkladu, ktorý sa vám celý po roku uzamknutia (koniec slotu) vráti. Toto je odpoveď na všetky otázky a pochybnosti, či sa aukcie oplatia…

Prvá séria:

• Aukcia 1: Nov. 11, 2021 – Nov. 18, 2021
• Aukcia 2: Nov. 18, 2021 – Nov. 25, 2021
• Aukcia 3: Nov. 25, 2021 – Dec. 2, 2021
• Aukcia 4: Dec. 2, 2021 – Dec. 9, 2021
• Aukcia 5: Dec. 9, 2021 – Dec. 16, 2021

Druhá séria:

• Aukcia 6: Dec. 23, 2021 – Dec. 30, 2021
• Aukcia 7: Jan. 6, 2022 – Jan. 13, 2022
• Aukcia 8: Jan. 20, 2022 – Jan. 27, 2022
• Aukcia 9: Feb. 3, 2022 – Feb. 10, 2022
• Aukcia 10: Feb. 17, 2022 – Feb. 24, 2022
• Aukcia 11: Mar. 3, 2022 – Mar. 10, 2022

Cena DOT okamžite vystrelila

Keď začali Kusama parachain aukcie, cena kryptomeny KSM behom krátkej chvíle stúpla o približne 200%. Maximum nastalo presne v čase, keď štartovali prvé aukcie. Viaceré osobnosti a aj komunita sa zhodli, že o Polkadot aukcie bude oveľa vyšší záujem. Aj mnohé projekty, ktoré sa zúčastnili Kusama aukcií to berú „len ako medzi-zastávku“ a ich hlavným cieľom je parachain slot na sieti Polkadot.

Hneď po včerajšom oznámení cena DOT vystrelila o 20% a po niekoľkých mesiacoch prekonala hodnotu 40 USD, kde bola táto kryptomena naposledy v máji tesne pred prudkým prepadom celého trhu s kryptomenami. All-time-high je tesne pod hranicou 50 dolárov a je viac než pravdepodobné, že bude táto hranica prekonaná vzhľadom k tomu, že chýba už „len“ 20% ďalšieho rastu. Najväčší nápor na rast ceny sa aj tak očakáva 1-2 týždne pred spustením aukcií, no vtedy je už pre špekulantov neskoro, pretože platí staré známy „buy rumor – sell news“.

DOTUSD_2021-10-14_07-47-54

Mnohí však pozerajú ešte vyššie – hodnota kryptomeny Polkadot by totiž podľa nich mohla siahať až k hodnote 100 dolárov. V prípade tejto ceny by bola trhová kapitalizácia 100 miliárd (napríklad Cardano má aktuálne kapitalizáciu 71 miliárd).

O Polkadot parachain aukciách som písal aj v mojej Telegram skupine, kde som prizvukoval túto udalosť v dobe, kedy bol DOT v cene 10 až 15 dolárov. Pokiaľ vás zaujímajú rôzne novinky a postrehy z oblasti trading botov, NFT, parachainov a iného, môžete sa tam pridať zadarmo aj vy (je tam už cez 2000 ľudí).

Prečítajte si zaujímavé novinky

Coinbase spustí vlastný NFT trh – Bude však iný než OpenSea

Štartuje ďalšia vlna NFT mánie? Štatistiky hovoria jasne

Kryptomena SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rastúca chamtivosť

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Coinbase

 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.