Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

SÚŤAŽ | Vyhrajte ročné predplatné na trading botov, podmienky sú jednoduché!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Automatických trading botov aktuálne vyhľadáva čoraz viac ľudí. Deje sa to z jednoduchého dôvodu – takíto boti vedia byť často efektívnejší než „ľudská ruka“, pričom dokážu zhodnocovať vaše portfólio bez toho, aby ste museli tráviť hodiny času pred počítačom a grafmi. Môžete sa tak venovať iným činnostiam, zatiaľ čo roboti obchodujú za vás.

Súťaž o ročné predplatné

Vďaka spolupráci so spoločnosťou poskytujúcou trading botov – TradeSanta – vám aktuálne prinášame lákavú súťaž. Keďže čoraz viac ľudí sa zaujíma o trading botov a o takýto spôsob „pasívneho“ príjmu, sa podarilo pre vás získať možnosť vyhrať ročné predplatné ich Maximum plánu v hodnote 720 dolárov.

Tento plán vám poskytuje množstvo výhod, ktorý vidíte na obrázku nižšie. TradeSanta ponúka ešte aj 2 plány nižšej kategórie – Basic a Advanced.

Pravidlá súťaže

Podmienky a pravidlá sú veľmi jednoduché a vieme ich zhrnúť v nasledujúcich krokoch:

– Musíte byť registrovaní cez tento registračný link, inak nebude možné započítať vašu účasť v súťaži (fyzicky to neuvidím)

– Počas trvania súťaže si musíte zakúpiť aspoň 1 predplatné ľubovolného plánu a ľubovolnej výšky (napríklad 1 mesiac Basic plánu za 20 USD)

– Za každý nákup dostanete 1 tiket do záverečnej lotérie, kde budem žrebovať výhercu tohto predplatného Maximum plánu na jeden rok

– Čím viac nákupov, tým viac tiketov a tým vyššia šanca vyhrať. Ak si počas súťaže 3x kúpite rôzne predplatné, za každý nákup získate 1 tiket. Dĺžka a typ zakúpeného predplatného nehrá žiadnu rolu

– NOVÍ POUŽÍVATELIA registrovaní počas trvania súťaže získavajú k prvému nákupu automaticky 1 tiket zadarmo, takže za prvý nákup majú 1+1 (2 tikety). Nasledujúce nákupy počas trvania súťaže dostanú klasicky jeden tiket

Súťaž trvá od 28.10.2021 [00:00] do 14.11.2021 [23:59].

Keďže súťaž organizujem ja, jej priebeh ako aj rôzne aktualizácie viete sledovať na mojom Telegram kanáli. Oznámenie výhercu prebehne tesne po skončení súťaže takisto na mojom kanáli, žrebovanie bude náhodné a video zo žrebovania takisto zverejním.

Vhodné aj pre nováčikov

V mojej vyššie spomenutej Telegram skupine je už aktuálne cez 2200 ľudí. Venujem sa tam viacerým oblastiam kryptomien, pričom primárne je zameraná aj na trading botov, kde pravidelne každých niekoľko dní zverejňujem kryptomenové páry a nastavenia, ktoré pri trading botoch používam. Pokiaľ ste úplný začiatočník, môžete kopírovať tieto pohyby bez strachu, že niečo zle nastavíte. Nižšie pridávam odpovede na ankety, ktoré som zverejnil v otvorenej skupine.

K dispozícii je aj otvorená skupina zameraná na trading botov, čiže pokiaľ máte otázky môžete sa tam pýtať. Nezabúdajte, že žiadna otázka nie je blbá a každý raz začínal. Podarilo sa nám tam vybudovať super komunitu ľudí, ktorá vždy ochotne poradí. Pridať sa do tejto Telegram skupiny môžete cez tento odkaz. Pokiaľ aj máte otázky, či nedôveru, či toto všetko funguje – kľudne sa na to v skupine pýtajte.

TradeSanta ponúka skúšobnú dobu 3 dní, kedy si môžete vyskúšať robotov zadarmo. Až následne sa rozhodnete, či si chcete kúpiť predplatné a robot využívať, alebo nie. V závislosti od kondície trhu a výšky vášho kapitálu vám vedie boti splatiť ročné členstvo v rozsahu pár dní až pár týždňov. Vstupné náklady sú tak veľmi rýchlo späť.

Zhrnutie

Osobne som hrdý na to, že sa mi podarilo dohodnúť takúto cennú výhru a verím, že výhercovi pomôže. Takisto dúfam, že čo najviac ľudí si nájde cestu k trading botom, pretože je to skvelá možnosť ako diverzifikovať svoje portfólio a vytvoriť si pomerne stabilný pasívny príjem bez potreby tráviť hodiny času za počítačom. Na konci článku nájdete odkaz na podrobný návod o týchto trading botoch – ako ich nastaviť, na čo si dávať pozor, možné riziká a podobne.

Nápomocný k nováčikom

Mojím zameraním vždy bolo a aj je sa snažiť pomáhať hlavne nováčikom v oblasti kryptomien. Kryptomeny sú totiž riziková oblasť, kde veľmi ľahko môžete naletieť rôznym podvodom. Takisto môže byť spočiatku ťažkí orientovať sa v tejto oblasti, môže to pôsobiť náročne. Keď som začínal s kryptomenami, zdrojov veľa nebolo a bez nejakých informácií a pomocnej ruky bolo náročné orientovať sa v tejto oblasti. Aj z tohto dôvodu píšem veľa pomocných a užitočných návodov, pričom niektoré z nich si môžete prečítať na odkazoch nižšie:

Návod na farming kryptomien od A po Z – Všetko čo potrebujete vedieť

NÁVOD | O3swap – Cross-chain platforma pre liquidity mining BTC, ETH a stablecoinov

Impermanent Loss – skrytá hrozba pri farmingu kryptomien. Ako sa mu vyhnúť?

Význam stakingu a farmingu je väčší, než si myslíte – V bear markete môžu naakumulovať obrovské zisky

„Buy rumor, sell news“ – Pomôcka, ktorá vám môže zabezpečiť zisk a pochopiť trh

Transakčné poplatky na sieti ETH sú obrovské – Ako fungujú a kedy sú najnižšie

A v neposlednom rade aj samotný komplexný návod ako vytvoriť nastaviť a používať trading botov

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne