Sme aj na sociálnych sieťach

DeFi

Záujem o pasívny príjem kryptomien stúpa – Lending platforma Celsius vzrástla o 1900%

Článok

Peniaze
Pixabay.com

V roku 2021 výrazne stúpol záujem o pasívny príjem kryptomien. Možností takéhoto zárobku je hneď niekoľko, pričom jednou z nich je lending – požičiavanie kryptomien. Odmenou za vašu službu získavate úroky z takýchto pôžičiek. Medzi najväčšie lending platformy na svete patrí Celsius Network.

Hodnota kryptomien presiahla 20 miliárd USD

Hodnota kryptomien vložených do lending platformy Celsius Network presiahla hodnotu 20 miliárd dolárov. To predstavuje rast 1900% za menej než rok, keďže hodnota prostriedkov vzrástla z 1 miliardy dolárov práve na aktuálnych 20 miliárd. Tieto údaje pochádzajú z najnovšieho štvrťročného interného auditu spoločnosti Celsius. Tieto údaje zverejnili vo svojej tlačovej správe. K získaniu štatistík využili technológiu poskytovanú spoločnosťou Chainalysis na analýzu blockchainu, ktorá údaje nezávisle overovala.

Alex Mashinsky, generálny riaditeľ spoločnosti Celsius, uviedol, že spoločnosť bola založená s cieľom priviesť 100 miliónov ľudí do sveta kryptomien. Aktuálne s viac ako 950 000 používateľmi je spoločnosť na dobrej ceste:

„S týmto zlyhávajúcim modelom [centralizovaným financovaním a bankami] zrelým na zrútenie, sme Celsius postavili tak, aby poskytol spotrebiteľom to, čo banky nikdy nemohli – platformu orientovanú na komunitu, ktorá poskytuje príjem a finančnú nezávislosť tým, že ponúka lacné pôžičky a výnos s vysokým úrokom pre 43 kryptomien.“

Napriek neustálemu rastu DeFi, ktorého príkladom sú prípady ako Celsius, nedávna správa o Chainalysis ukazuje, že všeobecná adopcia DeFi sektora zostáva stále pozadu v porovnaní so ostatnými oblasťami kryptomien. Globálny index adopcie DeFi zistil, že adopcia DeFi sa za posledných 18 mesiacov výrazne zvýšila, pričom najvyšší rast bol zaznamenaný v regiónoch s vyššími príjmami a profesionálnymi investormi a obchodníkmi.

Pokiaľ máte aj vy záujem o pasívny príjem kryptomien, môžete využiť práve spoločnosť Celsius Network, ktorá vám dá dokonca vstupný bonus až 100 dolárov v prípade splnenia jednoduchých podmienok. Bližšie detaily nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 100 USD)

Prečítajte si zaujímavé novinky

Futbalové kryptomeny – Vznik, využitie a dôvody, prečo môžu byť v budúcnosti úspešné

Pancakeswap výrazne zníži infláciu svojho tokenu – Zamieri CAKE na nové maximá?

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Forkast, Prnewswire

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne