Sme aj na sociálnych sieťach

DeFi

Záujem o pasívny príjem kryptomien stúpa – Lending platforma Celsius vzrástla o 1900%

Článok

Peniaze
Pixabay.com

V roku 2021 výrazne stúpol záujem o pasívny príjem kryptomien. Možností takéhoto zárobku je hneď niekoľko, pričom jednou z nich je lending – požičiavanie kryptomien. Odmenou za vašu službu získavate úroky z takýchto pôžičiek. Medzi najväčšie lending platformy na svete patrí Celsius Network.

Hodnota kryptomien presiahla 20 miliárd USD

Hodnota kryptomien vložených do lending platformy Celsius Network presiahla hodnotu 20 miliárd dolárov. To predstavuje rast 1900% za menej než rok, keďže hodnota prostriedkov vzrástla z 1 miliardy dolárov práve na aktuálnych 20 miliárd. Tieto údaje pochádzajú z najnovšieho štvrťročného interného auditu spoločnosti Celsius. Tieto údaje zverejnili vo svojej tlačovej správe. K získaniu štatistík využili technológiu poskytovanú spoločnosťou Chainalysis na analýzu blockchainu, ktorá údaje nezávisle overovala.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Alex Mashinsky, generálny riaditeľ spoločnosti Celsius, uviedol, že spoločnosť bola založená s cieľom priviesť 100 miliónov ľudí do sveta kryptomien. Aktuálne s viac ako 950 000 používateľmi je spoločnosť na dobrej ceste:

„S týmto zlyhávajúcim modelom [centralizovaným financovaním a bankami] zrelým na zrútenie, sme Celsius postavili tak, aby poskytol spotrebiteľom to, čo banky nikdy nemohli – platformu orientovanú na komunitu, ktorá poskytuje príjem a finančnú nezávislosť tým, že ponúka lacné pôžičky a výnos s vysokým úrokom pre 43 kryptomien.“

Napriek neustálemu rastu DeFi, ktorého príkladom sú prípady ako Celsius, nedávna správa o Chainalysis ukazuje, že všeobecná adopcia DeFi sektora zostáva stále pozadu v porovnaní so ostatnými oblasťami kryptomien. Globálny index adopcie DeFi zistil, že adopcia DeFi sa za posledných 18 mesiacov výrazne zvýšila, pričom najvyšší rast bol zaznamenaný v regiónoch s vyššími príjmami a profesionálnymi investormi a obchodníkmi.

Disclaimer: Berte na vedomie, že vzhľadom na to, že sa jedná o tretiu stranu, kde nevlastníte privátne kľúče, hrozí strata vašich prostriedkov v prípade hacku, či inej krádeže alebo kolapsu platformy. Vždy preto zvážte vopred všetky možné riziká a benefity.

Pokiaľ máte aj vy záujem o pasívny príjem kryptomien, môžete využiť práve spoločnosť Celsius Network, ktorá vám dá dokonca vstupný bonus až 100 dolárov v prípade splnenia jednoduchých podmienok. Bližšie detaily nájdete v článku nižšie.

Recenia Celsius Wallet – Úročenie kryptomien bez starosti

Prečítajte si zaujímavé novinky

Futbalové kryptomeny – Vznik, využitie a dôvody, prečo môžu byť v budúcnosti úspešné

Pancakeswap výrazne zníži infláciu svojho tokenu – Zamieri CAKE na nové maximá?

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Forkast, Prnewswire

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.