Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Posledné týždne je trh s kryptomenami v zelených číslach. Vďaka rastu kryptomien sa zvýšili aj celkové objemy a ich volatilita, čo vytvára ideálne podmienky pre trading botov. Tí aktuálne dosahujú najvyššie denné zárobky za posledné 3 mesiace.

Volatilita je kľúčom k úspechu

Veľkú časť trhu a samotných objemov vytvárajú trading boti, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou trhu s kryptomenami. Takíto roboti dokážu obchodovať plne autonómne podľa vopred stanovených nastavení. Existuje množstvo poskytovateľov trading botov a takisto existuje množstvo rôznych úrovní botov. Niektorí sú sofistikovanejší a vyžadujú skúsenosti dotyčnej osoby. Iní sú zase jednoduchší a vhodní aj pre úplných začiatočníkov, ktorí tak môžu profitovať na kryptomenách bez pohnutia prstom a s minimálnym rizikom.

Medzi poskytovateľov trading botov vhodných aj pre začiatočníkov patrí TradeSanta. Ja (autor) s týmto poskytovateľom úzko spolupracujem, čím spájam komunitu a užívateľov priamo s vývojármi týchto trading botov. Ďalej v tomto článku si o tom povieme niečo viac.

Nižšie môžete vidieť dennú štatistiku ziskov na platforme TradeSanta za posledný mesiac. Tieto zisky tvoria roboti, ktorí sú jednoduchí na nastavenie a zvládne to aj úplný začiatočník. Nižšie v tomto článku nájdete aj podrobný návod, ako si takýchto botov môžete zadarmo vyskúšať. Vďaka vysokej volatilite posledných dní dokázali trading boti bezpečne profitovať, pričom dosahujú najvyššie denné zisky za posledné 3 mesiace.

Denná štatistika ziskov trading botov za posledný mesiac. Zdroj: TradeSanta

Aktuálny denný profit je približne 1 až 2 percentá voči celkovému portfóliu, ktoré majú trading boti k dispozícii. Mesačne je teda potencionálny zisk 30 až 60 percent, pričom počas jarných mesiacov tohto roka boti mesačne robili zisk 40 až 80 percent, v niektorých prípadoch až cez 100 percent v závislosti od nastavení daných robotov. V prípade prepadu kryptomien a dvojmesačného útlmu long boti viac-menej stáli a čakali. Short boti dokázali aj toto nepriaznivé obdobie využiť a slušne profitovali.

Stratégia short + long

Univerzálnou stratégiou je vytvorenie short aj long bota na jednom páre súčasne. U mňa v telegram skupine môžete takéto nastavenie nájsť na obchodnom páre VETUSDT. Long bot drží v základe USDT, pričom pri každom prepade nakupuje VET a v prípade rastu ho predá drahšie a profituje. Short bot má v základe nakúpený VET, ktorý v prípade rastu ceny predáva a pri poklese lacno nakúpi a rozdiel je zisk. Posledné dni, hoci na trhu s kryptomenami prevládal rast, majú obaja boti približne rovnaký profit. Táto stratégia umožňuje profitovať bez ohľadu na vývoj ceny.

Aj počas rastu aj počas prepadu roboti realizujú zisk. Je však dôležité aby obaja boti mali dostatok prostriedkov v rezerve na nákupy a predaje, pretože ak dôjde k tomu, že budú brať prostriedky jeden druhému, „zaseknú sa“.

Pokiaľ vás trading boti zaujali a chcete si ich vyskúšať, podrobný návod nájdete v tomto článku:

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Taktiež sa môžete pridať do mojej bezplatnej telegram skupiny zameranej na trading botov, kde často píšem moje postrehy a takisto píšem akých trading botov používam ja sám, keď začiatočníci často nemusia vedieť, aký pár je vhodný. V skupine je už pomaly 2000 členov.

TELEGRAM SKUPINA

Prečítajte si zaujímavé novinky

Futbalové kryptomeny – Vznik, využitie a dôvody, prečo môžu byť v budúcnosti úspešné

Pancakeswap výrazne zníži infláciu svojho tokenu – Zamieri CAKE na nové maximá?

Hacker vrátil všetky prostriedky. Poly Network zaplatí každému, kto nájde ďalšie chyby

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.