Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Víkendové kryptonovinky (10.2.): Zanikne 95% kryptomien?

Článok

Správy dňa - kryptomeny
Správy dňa - kryptomeny

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Víkendový prehľad kryptonoviniek

95% krypotomien zanikne, tvrdí zamestnanec Bitwise

Matt Houghan z Bitwise Asset Management, teda spoločnosti, ktorá v úvode roka 2019 podala žiadosť o schválenie jej Bitcoin ETF u americkej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) si myslí, že 95% súčasných kryptomien zomrie.

,,Existuje 2000 kryptomien. 95% z nich sú k ničomu a zomrú. Čím skôr sa to stane, tým to bude lepšie,” skonštatoval. Podľa jeho názoru to bude viesť k oživeniu trhu, nakoľko na scéne ostanú len naozaj kvalitné produkty. Prirovnal to k prasknutiu bubliny dotcom súvisiacej s príchodom internetu do našich domácnosti okolo roku 2000. Aj vtedy vzniklo množstvo zbytočných firiem, ktoré chceli zarobiť bez existencie reálne kvalitných produktov. Prasknutie bubliny síce spôsobilo ich zánik a prepad hodnoty firiem na trhu, no postupne vznikli naozaj kvalitné služby a na trhu sa uplatnili giganti ako Amazon či Google. (cryptos)

3Commas umožňuje stoploss a takeprofit zároveň

Včera sme vám priniesli recenziu veľmi zaujímavej platformy 3Commas, pomocou ktorej môžete nastavovať na burzách funkcie stop loss a take profit zároveň, používať trailing stop loss, trailing take profit či dokonca aj obchodne boty, ktoré pracujú 24/7. Ak vás táto téma zaujíma, prečítajte si našu recenziu.

Recenzia 3Commas: Take Profit + Stop Loss zároveň, Trailing Profit či obchodné boty. Všetko v jednej platforme

Bakkt až niekedy koncom roka?

Generálny riaditeľ Intercontinenal Exchange (ICE) Jeff Sprecher uviedol, že spustenie platformy Bakkt, ktorá je dcérskou spoločnosťou ICE, očakáva až niekedy v druhej polovici roku 2019. Bakkt mezitým potvrdil oficiálne spečatenie prvej akvizície. Viac v tomto článku.

Bakkt možno až koncom roka 2019, naznačil riaditeľ ICE

Forbes Fintech 50: Počet kryptofiriem klesol

Finančný magazín Forbes zverejnil tohtoročné vydanie populárnej rubriky “Fintech 50“, teda top päťdesiat spoločnosti v oblasti finančných technológii. Kým v roku 2018 sa doňho zmestilo 11 firiem zaoberajúcich sa kryptomenami, tento rok je ich len 6. Viac sa dozviete v našom článku.

Forbes Fintech TOP50: Počet krypto-spoločnosti v novom rebríčku klesol

Získajte bonus od Coinbase $10 + $3

Kryptozmenáreň Coinbase pripravila v rámci projektu Coinbase Earn príležitosť pre svojich zákazníkov, aby dostali zadarmo 10 dolárov v kryptomene BAT a 3 doláre v kryptomene 0x (ZRX), ak si pozrú krátke inštruktážne videá o týchto projektoch. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Získajte $10 v BAT a $3 v ZRX ako odmenu od Coinbase

Na Abra budete môcť investovať BTC do akcií a ETFs

Populárna mobilná aplikácia Abra bude už čoskoro umožňovať investíciu do svetových akcií a ETFs prostredníctvom Bitcoinu. Ak sa pridáte na waitlist, zároveň získate bonus v podobe 0% poplatkov za obchodovanie do konca roka 2019. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Abra umožní investovať Bitcoin do svetových akcií a ETF. S nulovými poplatkami a od 5 dolárov

Rýchle správy

LITECOIN & BEAM: Nadácia Litecoin (LTC) potvrdila spoluprácu s Beam, aby skúmala možnosti implementácie Mimblewimble protokolu pre lepšiu škálovateľnosť a súkromie transakcii. Táto správa prispela k rastu LTC, ktorý posilnil o viac než 30%.

GRIN: Hodnota kryptomeny Grin začala opäť výrazne rásť. Prispieva k tomu zalistovanie na burze Bittrex v páre GRIN/BTC. Prvé kryptomeny fungujúce na protokole Mimblewimble, Grin a Beam, je možné kúpiť napríklad na burze HotBit.

ARGENTÍNA: Argentínska štátna karta SUBE, ktorá slúži na prepravu verejnou dopravou, pridala podporu pre Bitcoin.

BIFINEX: Hongkongská burza Bitfinex mala 9. februára nečakaný výpadok, ktorý trval viac než 2 hodiny. Bitfinex je aktuálne 18. najväčšou burzou s kryptomenami na svete.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku a Telegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.