Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Abra umožní investovať Bitcoin do svetových akcií a ETF. S nulovými poplatkami a od 5 dolárov

Článok

Abra
Abra

Abra ako prvá mobilná aplikácia, ktorá umožňuje obchodovanie s kryptomenami a zároveň ponúka peňaženku na Bitcoin s privátnym kľúčom, prichádza s ďalšou z veľkou novinkou.

UPOZORNENIE: Investovanie do kryptomien je veľmi rizikové. Nikdy neinvestujte viac, než si môžete dovoliť stratiť. 

O Abra píšeme radi, pretože s touto aplikáciou zatiaľ máme dobre skúsenosti a páči sa nám smer, ktorým napreduje jej vývoj. Neustále totiž prichádza so zaujímavými vylepšeniami a novinkami. Tú najnovšiu oznámila len včera – už čoskoro bude súčasťou aplikácie možnosť investovania Bitcoinu aj do svetových akcií a ETF.

Na to, aby ste mohli začať obchodovať na Abra si stačí stiahnuť mobilnú aplikáciu Abra do vášho smartphone, prihlásiť sa do systému, poslať si BTC na peňaženku, ku ktorej budete mať privátny kľúč jedine vy (alebo previesť peniaze bankovým prevodom resp. platbou kartou) a môžete smelo začať obchodovať.

,,Na Abra veríme, že peniaze by nemali byť obmedzené hranicami, že každý by mal mať rovnaký prístup k finančným príležitostiam, že finančné servisy by mali byť jednoduché, priamočiare a jednoduché na používanie. Ľudia by mali mať kontrolu nad svojimi peniazmi a investovanie by malo byť jednoduché, pohodlné, cenovo dostupné a jednoduché. Z tohto dôvodu oznamujeme nový spôsob  investovania do akcii, ETF, kryptomien a fiat mien. Umožňujeme každodenným investorom, aby použili bitcoin na investíciu do súkromia a bezpečia. A pre tých, čo veria v to, v čo veríme my, ponúkame všetkým nulové poplatky za obchodovanie v roku 2019. Vítajte v budúcnosti financi budovanej na Bitcoine,” znie v reklame na nové produkty Abra, ktoré práve prichádzajú do mobilnej aplikácie.

Ak vás zaujíma možnosť investovania Bitcoinu priamo do svetových akcií a ETF, nainštalujte si aplikáciu Abra a tiež sa nezabudnite prihlásiť do waitlistu na tejto stránke. Tí, ktorí tak urobia teraz, totiž dostanú bonus v podobe nulových poplatkov pri obchodovaní až do konca roka 2019. V čase písania článku sa prihlásilo už takmer 15 tisíc užívateľov.

Čo by ste mali vedieť o aplikácii Abra

  • Poskytuje peňaženku na Bitcoin s privátnym kľúčom
  • Ponúka možnosť obchodovania s 30 top kryptomenami
  • Ponúka možnosť investovať aj do tokenu BIT10, ktorý je založený na Bitwise 10 kryptoindexe. Inak povedané umožňuje investíciu do TOP10 kryptomien naraz, ktoré pokrývajú cca 80% celkovej trhovej kapitalizácie kryptomien. Token BIT10 je dostupný iba na Abra.
  • Už čoskoro umožní investovať Bitcoin do mnoho svetových akcií a ETF (Facebook, Amazon, Alibaba, Apple a mnoho ďalších …)
  • Investovanie je možné už od 5 dolárov
  • Abra si v roku 2019 neúčtuje žiadne poplatky, ak sa teraz prihlásite do waitlistu
  • Na Abra môžete BTC odoslať, alebo si ho kúpiť priamo cez aplikáciu

Abra banner

Bonus $25

Ak sa rozhodnete vyskúšať mobilnú aplikáciu Abra, môžete dostať aj malý bonus až do hodnoty 25 dolárov.

Ak máte záujem získať tento bonus, stiahnite si a zaregistrujte sa na Abra cez tento link a odošlete na svoju Abra peňaženku BTC. Následne ho zameňte za inú kryptomenu s výnimkou BTC, Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC). Čiže napríklad za BIT10 token. Týmto spôsobom vám Abra vráti 1,5% hodnoty z vašich transakcií realizovaných do 90 dní od dátumu registrácie, minimálne však $5 v BTC a maximálne $25 v BTC.

Upozorňujeme, že ak nebude 1,5% z hodnoty všetkých vašich transakcií v priebehu 90 dní mať od dátumu vašej registrácie hodnotu aspoň 5 dolárov (v BTC), bonus nedostanete.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.