Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Elrond prekonal hodnotu 200 USD – Podarí sa mu dosiahnuť na nové ATH?

Článok

Planéta
Zdroj: Pixabay.com

Ubehli len 2 dni od bleskového prepadu celého trhu s kryptomenami, kedy sa viaceré kryptomeny behom pár minút prepadli aj o 20-30 percent. Aktuálne to však vyzerá, akoby žiaden prepad nebol a trh ovládla opäť zelená farba.

Elrond naberá na sile

Veľmi dobre sa darí hlavným konkurentom ETH – Elrond a Solana, ktorí dnes prekonali 200 dolárovú hranicu a zaznamenali zisk za posledných 24 hodín v desiatkach percent. Čo však tieto smart chainy poháňa vpred? Faktorov je hneď niekoľko, pričom s určitosťou sa odpovedať nedá. Prejdeme si však najpravdepodobnejšie scenáre.

Čo sa týka dôvodov rastu Solany, priniesli sme vám o nich samostatný článok, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Solana (SOL) valcuje trh – 5 dôvodov, prečo sa jej tak darí

Dôvody rastu Elrondu nie sú až také jednoznačné. Viacerí analytici a členovia komunity sa však zhodli, že tomuto rastu prispieva blížiace sa spustenie Maiar DEX, ktoré vstupuje do svojej poslednej ostrej testovacej fázy.

„Battle of Yields“ – Odmena 100 000 USD

V rámci poslednej fázy pred spustením Maiar DEX vývojári Elrondu spúšťajú súťaž s názvom Battle of Yields, kde je výhra vo výške 100 000 dolárov. Táto súťaž potrvá 2 týždne, pričom začína 14. septembra. Rozdelená bude na 3 kategórie – battle of yields, bezpečnosť, prínos komunity.

Celková odmena sa rozdelí medzi tieto kategórie. Cieľom celej súťaže je vykonať záťažové testy celého systému, nájsť prípadne chyby v kódoch alebo bugy, ktoré by mohli v budúcnosti hackeri využiť a ukradnúť prostriedky. Poslednou kategóriou bude prínos komunity v podobne rôzneho obsahu – užitočné nástroje, grafy, štatistiky a podobne.

Kto zarobí najviac?

Ako sme vyššie uviedli, jednou z kategórii je sú yield wars. Každý začína s rovnakým počtom testovacích prostriedkov. Vykonávajte swapy, poskytnite likviditu, aby ste zvýšili svoju celkovú hodnotu portfólia a vyhrajte „Battle of Yields“. K testovacím prostriedkom budú mať prístup iba registrované účty. Odosielanie a prijímanie testovacích prostriedkov a iných tokenov na posilnenie iných účtov bude mať za následok diskvalifikáciu alebo značné sankcie pre príslušné účty.

V podstate bez rizika tak môžete získať cennú výhru. Prostriedky vyčlenené na túto súťaž sú vo výške 25 000 USD. Postup ako sa môžete zapojiť je nasledovný:

Prejdite na stránku Battle of Yields

Prihláste sa pomocou Maiar

Zadajte adresu svojej peňaženky Battle of Yields – môže byť rovnaká ako vaša adresa Maiar, odporúčané je však použiť novú.

Zadajte svoje užívateľské meno na Telegrame

Sledujte tieto dôležité kanály: Maiar Exchange, Maiar Exchange Ann a Twitter Maiar

Účastníci, ktorí budú mať nárok na odmeny, budú musieť najskôr absolvovať KYC.

Súťaž začína v utorok 14. septembra 11:00 UTC a trvá do utorka 28. septembra 11:00 UTC.

Náš detailný článok o Elronde

Elrond (eGLD) – Kryptomena, ktorá chce byť digitálnym zlatom

Prečítajte si zaujímavé novinky

NFT mánia pokračuje, trh OpenSea posledný týždeň zdvojnásobil objemy

Záujem o pasívny príjem kryptomien stúpa – Lending platforma Celsius vzrástla o 1900%

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Elrond

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne