Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Kraken bližšie skúma potenciál NFT – Chce spustiť vlastné NFT trhovisko

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Trend s NFT láka čoraz viac ľudí, čomu sa prispôsobujú aj svetové krypto zmenárne. Najnovšie burza Kraken ohlásila, že plánuje spustiť vlastné NFT trhovisko.

Vlastné NFT trhovisko

CEO burzy Kraken, Jesse Powell, uviedol, že práve pracujú na platforme NFT, aby investorom umožnili prístup k rozvíjajúcemu sa trhu s NFT. Tiež upozornil na obrovské množstvo aktivity v poslednej dobe okolo NFT súvisiacej s rôznymi Metaverse projektami. Poznamenal, že táto kategória zahŕňa NFT pre virtuálne svety, ako sú pozemky, digitálne oblečenie a rôzne tokeny. To zahŕňa projekty zamerané na Metaverse, ako sú Meta alebo The Sandbox, ale aj spoločnosti ako Pepsi a Adidas.

„Myslíme si, že táto oblasť bude stále väčšia a väčšia. My chceme tu chceme byť  pre ľudí a sprístupniť im túto oblasť,“ povedal Powell.

V septembri Kraken publikoval výskumnú správu naznačujúcu, že NFT boli zodpovedné za 49 % spálených poplatkov ETH. Nedávno zverejnili aj širší prehľad tejto technológie.

Aktuálny trend

Iné burzy už takisto oznámili spustenie vlastných NFT trhovísk. FTX spustila svoj vlastný NFT trh v októbri a tento mesiac sa rozšírila o podporu Ethereum NFT. Binance predstavila svoj vlastný trh s NFT už v júni. Coinbase tiež oznámila nadchádzajúci trh NFT s viac ako 1,5 miliónmi registrovaných používateľov v októbri. Spoločnosť Huobi v novembri spustila aj skúšobnú verziu vlastnej platformy NFT. Ak sa Krakenu podarí spustiť trh NFT, bude to jedna z najväčších búrz s kryptomenami na svete, ktorej sa to podarilo. Kraken spracoval za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške 1,4 miliardy dolárov, čo z neho robí deviatu najväčšiu burzu podľa tejto metriky. Presný dátum spustenie zatiaľ zverejnený nebol.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Sú kryptomeny sú nadhodnotené? Toto tvrdenie podporujú viaceré argumenty

Riaditeľ Payne Capital Management: „Kryptomeny sú jednou z najväčších bublín v histórii“

Obrovský prepad trhu s kryptomenami, likvidácie pozícii dosiahli 2,5 miliardy dolárov

Fotograf kúpil NFT za 400 USD, teraz ho predal za 1,4 milióna: „Zmenilo mi to život“

Tesla bude prijímať platby v DOGE, auto si však za Dogecoin nekúpite

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Aktuálne máte možnosť získať predplatné na trading botov na 2 roky v 75% zľave!

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cryptobriefing

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.