Sme aj na sociálnych sieťach

NFT

Fotograf kúpil NFT za 400 USD, teraz ho predal za 1,4 milióna: „Zmenilo mi to život“

Článok

NFT
Zdroj: Pixabay.com

NFT píšu občas aj krásne príbehy, kedy z pár šťastlivcov urobia milionárov. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, kedy fotograf kúpil známe NFT za 400 dolárov a teraz ho predal za 1,4 milióna.

Populárna kolekcia NFT

Za takéto rozprávkové zbohatnutie vďačí fotograf NFT zbierke s názvom Bored Ape Yacht Club (BAYC). Jedná sa o zbierku 10 000 unikátnych Bored Ape NFT – jedinečných digitálnych zberateľských predmetov na blockchaine Ethereum. Vaše Bored Ape NFT slúži aj ako vaša členská karta Yacht Clubu a poskytuje prístup k výhodám len pre členov, z ktorých prvým je prístup do THE BATHROOM, spoločnej graffiti nástenky.

13. decembra fotograf John Knopf nominovaný na Emmy oznámil, že predal svoje Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT. Vyhlásenie by nebolo dôležité, keby za toto jedno NFT nedostal 347 ETH. Knopf uviedol, že pôvodne kúpil v deň, keď bola cena za mint len 0,08 ETH. Masívny predaj mu pri súčasných cenách ETH priniesol zisk okolo 1,4 milióna dolárov. V reakcii na predaj Knopf povedal:

„Práve teraz strácam slová. Veľmi plačem. Ďakujem ti, BoredApeYC, že si úplne zmenil môj život a všetkých ďalším v komunite!!!”

Astronomické sumy

Pri pohľade na top NFT kolekcie na trhovisku Opensea.io zrejme každý len nechápavo krúti hlavou nad cenami za jednotlivé NFT. Zatiaľ čo najúspešnejšia NFT kolekcia, CryptoPunks, nemá na predaj žiadne voľné NFT, druhá najúspešnejšia kolekcia, Bored Are Yacht Club sa predáva vo veľkom.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, za posledných 24 hodín sa predalo z tejto zbierky 10 NFT s priemernou cenou 230 000 dolárov. Takéto vysoké sumy vzbudzujú vo väčšine ľudí otázku, či sa nejedná len o bublinu, ktorá raz spľaskne.

Pokiaľ vás zaujíma viac noviniek zo aj z oblasti NFT, môžete sa pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny, kde pravidelne pridávam rôzne tipy a postrehy (nielen) z oblasti NFT.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Sú kryptomeny sú nadhodnotené? Toto tvrdenie podporujú viaceré argumenty

Zlato, Bitcoin alebo DeFi – Ako efektívne bojovať proti aktuálne vysokej inflácii?

Obrovský prepad trhu s kryptomenami, likvidácie pozícii dosiahli 2,5 miliardy dolárov

Toto je aktuálne 5 najobľúbenejších krypto hier – Ktoré hráte vy?

Rozmýšľate nad nákupom NFT? Najobľúbenejšie sú aktuálne metaverse pozemky!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Aktuálne máte možnosť získať predplatné na trading botov na 2 roky v 75% zľave!

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cryptopotato

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.