Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Známy obchodník odporúča sledovať 4 konkrétne altcoiny – Kedy je vhodný čas na nákup?

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Známy obchodník s kryptomenami Jason Pizzino povedal viac o 4 altcoinoch, ktorým sám verí. Tiež vysvetlil prečo očakáva ich ďalší rast a kde je vhodná úroveň na nákupy.

Top štvorka

Štvoricu altcoinov, ktorým Pizzino venuje pozornosť sú Polkadot, Avalanche, Cosmos a SushiSwap.

Čo sa týka DOT, podľa jeho slov je možné, že Polkadot vystúpa späť k psychologickej hranici 50 dolárov, ideálna však bude najprv konsolidácia k 28 dolárom. Následný rast by mohlo významne podporiť aj dlho očakávané zverejnenie termínov Polkadot parachain aukcií, ktoré sú na spadnutie a hoci presný termín stanovený nieje, komunita ich očakáva ešte tento rok. Pokiaľ vás zaujímajú parachain aukcie na sieti Kusama a Polkadot, môžete si pozrieť náš seriál Za Polkadot parachainami, kde sa podrobne tejto téme venujeme.

Na adresu kryptomeny Avalanche Pizzino hovoril, že čaká na konsolidáciu pred ďalším rastom.

„Ak sa cena dostane nižšie niekde do predchádzajúcich zón okolo 45 dolárov, znamená to, že v konsolidačnom období bude AVAX potrebovať viac času, než bude môcť opäť stúpnuť. Konsolidácia je presne to, čo chcete vidieť pred ďalším krokom.“ AVAX je dobre vyzerajúca kryptomena.“

Ako ďalšiu spomenul Pizzano kryptomenu Cosmos (ATOM), čo je sieť zameraná na fungovanie ako veľký ekosystém viacerých blockchainov navrhnutých tak, aby sa navzájom škálovali a spolupracovali. Cosmos má podobnú víziu ako Polkadot, pričom porovnanie týchto dvoch projektov sme vám napísali v tomto článku

Pizzano chce, aby sa ATOM obchodoval medzi 30 až 37 dolármi. Ak bude táto konsolidácia úspešná, ATOM bude pripravený na ďalší silný rast. Poslednou mincou na jeho radare kryptomena SushiSwap (SUSHI). Pizzino povedal, že SUSHI sa musí udržať nad kľúčovými úrovňami, aby si udržal uptrend. Ideálne úrovne pre odraz sú podľa jeho slov niekde medzi 12 až 14 dolármi.

Pokiaľ obchodujete s kryptomenami a tieto kryptomeny vás zaujali, môžete si pozrieť priamo jeho video v odkaze nižšie.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Transakčné poplatky na sieti ETH sú obrovské – Ako fungujú a kedy sú najnižšie

Prvý veľký DeFi hack na sieti Avalanche – Hackeri ukradli milióny USD

Používate Telegram? Dávajte si pozor na podvodníkov – Spoznáte ich jednoducho

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 100 USD)

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.