Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Yield Guild Games – Spoločnosť, ktorá investuje milióny do top NFT hier

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V roku 2021 naplno vypukla NFT horúčka. Počet hráčov, ktorí aktívne hrajú NFT hry stúpa rovnako, ako stúpa aj samotný počet rôznych play-to-earn hier. Taktiež vznikajú spoločnosti, ktoré investujú milióny do tých najlepších. Jednou z nich je Young Guild Games.

Kto je Yield Guild Games (YGG)?

Vyhliadka profitu z hrania videohier je lákavou myšlienkou, ktorá sa rozšírila ďalej než len na tradičný e-sport. Zvlášť v oblastiach sveta, ktoré sú znevýhodnené z ekonomického hľadiska a nižších príjmov, play-to-earn model nie je len ich záchranou, ale aj revolučným novým modelom zamestnanosti. Blockchain NFT hry sú teraz primárnou silou, ktorá rozširuje adopciu kryptomien v roku 2021. Spoločnosť YGG je v popredí tohto diania.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zakladateľka Gabby Dizon hovorí, že Yield Guild Games je z jednej časti Berkshire Hathaway a z druhej ako Uber. Rovnako ako je Berkshire Hathaway holdingovou spoločnosťou pre mnoho spoločností, YGG je v zásade holdingovou spoločnosťou pre herné aktíva. Od roku 2020 skupujú NFT a herné tokeny v sľubných herných projektoch a protokoloch. Podobne ako Uber páruje ľudí, ktorí chcú zarábať peniaze jazdením s ľuďmi, ktorí potrebujú jazdy, YGG spája ľudí, ktorí chcú zarábať peniaze hraním NFT, s tými, ktorí chcú svoje NFT týmto ľuďom prenajímať. 

Investícia v 10 hrách

Vzhľadom na to, že YGG investuje milióny do rôznych hier, každá ďalšia pridaná hra do ich portfólia môže významne zvýšiť kredit a popularitu. Denne totiž vznikajú desiatky nových projektov a hier, pričom je veľmi náročné objaviť tú pravú. Portfólio YGG môže túto dilemu významne uľahčiť, pretože majú prísne podmienky.

League of Kingdoms

F1 Delta Time

The Sandbox

Star Atlas

Illuvium

Zed Run

Guild of Guardians

Ember Sword

Splinterheads

Axie Infinity

Ich finančný report z augusta tohto roka prezradil presné sumy ich investícií (niektoré z vyššie spomenutých hier pribudli až po zverejnení reportu, preto tam nie sú zahrnuté). Tieto investície budú použité na to, aby generovali zisk.

NFT zadarmo

Kľúčovým prvkom stratégie YGG je, že hráčom sú požičiavané NFT s nulovým rizikom poklesu a bez toho, aby museli vopred niečo platiť. Na oplátku sa vzdajú 30% svojich výhier. Týmto sa rieši problém drvivej väčšiny play-to-earn hier, ktoré vyžadujú vstupné investície.

Len pre zaujímavosť, niektorí hráči na Filipínach zarábajú 5 až 10 násobok platu v prípade „normálneho“ zamestnania. Najpopulárnejšou hrou v týchto krajinách je Axie Infinity

Rastie nám pred očami úplne nový svet?

Popularita tohto konceptu hier rastie každým dňom. Počet aktívnych peňaženiek, ktoré hrajú/obchodujú s NFT obsahom je na rekordných hodnotách a neustále rastie. Čoraz viac ľudí to začína prirovnávať k filmu „Ready Player One“, kde ste si na výdavky reálneho života zarábali vo virtuálnom svete.

Pokiaľ vás NFT hry zaujímajú, nedávno sme pre vás napísali detailný návod k hre Faraland

Faraland – Najväčšia bojová play-to-earn NFT hra na BSC, ktorá čoskoro štartuje

Prečítajte si zaujímavé novinky

Facebook investuje 50 miliónov USD do vlastného virtuálneho sveta – Toto zatiaľ vieme

Štartuje ďalšia vlna NFT mánie? Štatistiky hovoria jasne

Kryptomena SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rastúca chamtivosť

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Blog Coinbase, Medium

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.