Sme aj na sociálnych sieťach

NFT

Už aj Instagram bližšie skúma NFT – Toto zatiaľ vieme

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

NFT sa čoraz viac dostávajú aj do sveta mimo kryptomien. Viaceré známe spoločnosti a platformy túto technológiu už implementovali, prípadne sa na to chystajú v blízkej dobe. CEO sociálnej siete Instagram nedávno oznámil, že takisto začali bližšie skúmať NFT.

Instagram a NFT

Podľa šéfa Adama Mosseriho, Instagram v súčasnosti skúma nezameniteľné tokeny NFT. Skúmajú tiež spôsob, akým by ich táto sociálna sieť mohla sprístupniť. 

„Zatiaľ nie je čo oznámiť, ale rozhodne aktívne skúmame NFT a to, ako ich môžeme sprístupniť širšiemu publiku,“ uviedol Mosseri na Instagrame v odpovedi na otázku o jeho nápadoch na integráciu NFT do Instagramu.

Aj keď neurobil žiadne oficiálne vyhlásenia o NFT, povedal, že cieľom Instagramu je urobiť túto tokenizovanú oblasť prístupnejšiu pre širokú verejnosť. Spomenul tiež, že Instagram sa pokúša pomáhať svojim výrobcom prostredníctvom NFT.

„Myslím si, že NFT sú zaujímavé miesto, kde sa môžeme hrať, a tiež spôsob, ako pomôcť tvorcom,“ dodal.

Už pred pár mesiacmi sa objavili zvesti, že Instagram pracuje na NFT. V júli tohto roka app developer Alessandro Paluzzi povedal, že Instagram zvažuje vývoj vlastných NFT v rámci svojho projektu Collectibles. Jednalo sa však o dohady, ktoré potvrdené zatiaľ neboli. Na bližšie detaily si tak budeme musieť ešte počkať.

NFT si získava pozornosť bežného sveta

Netrvalo dlho, a trend okolo NFT si čoraz viac začal získavať pozornosť bežného sveta. V podstate dennodenne môžete sledovať novinky o NFT v spojitosti so známimi osobnosťami, prípadne spoločnosťami. Najnovšie vstup do tohto sveta oznámila aj spoločnosť Adidas, ktorá vydala vlastné NFT len len pár dňami.

A prečo ľudia a spoločnosti čoraz viac vyhľadávajú NFT? Pre niekoho to môže byť zberateľský účel, no drvivá väčšina v tom vidí investičnú príležitosť, ako v krátkej dobe slušne zarobiť. Túto možnosť vám NFT skutočne ponúkajú, pokiaľ celej téme venujete veľa času a pozornosti a máte aj kus šťastia. Príbehov o šťastlivcoch, ktorí nakúpili NFT za pár stoviek dolárov a predali ich za milióny, je veľa. To bohužiaľ často navodzuje pocit, že na každom NFT viete zarobiť. To však nie je pravda.

Nájsť skutočne dobré NFT projekty s potenciálom rastu je časovo náročné. Ani najlepšie vyhliadky však nutne neznamenajú istý profit. Pokiaľ vás NFT zaujímajú a chcete sa dozvedieť viac o tejto problematike, môžete sa pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny, kde pravidelne pridávam rôzne tipy a postrehy (nielen) o NFT. Pred pár dňami ste tam mohli nájsť tip na projekt, ktorého NFT by vám okamžite po nákupe zabezpečili minimálny profit 50%. V čase písania článku je minimálna cena už o 100% vyššie voči nákupu, potenciál zisku je však omnoho vyšší.

Nezabúdajte, že celý trh s kryptomenami je vysoko volatilný a riziko straty hrozí neustále. V prípade trhu s NFT je toto riziko ešte vyššie, pretože sa jedná stále o pomerne neznámy a nelikviedný trh.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Terra je už druhá najväčšia DeFi sieť, kryptomena LUNA je na novom maxime. Čo spôsobuje rast?

Riaditeľ Payne Capital Management: „Kryptomeny sú jednou z najväčších bublín v histórii“

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Aktuálne máte možnosť získať predplatné na trading botov na 2 roky v 75% zľave!

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Coincode

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.