Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Scaramucci: Do Bitcoinu investuje každý, kto si urobí domácu úlohu

Článok

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Miliardár Anthony Scaramucci, ktorý sedí na čele spoločnosti SkyBridge Capital žiadajúcej o Bitcoin ETF, tvrdí, že v bitcoine má už vyše miliardu amerických dolárov.

Anthony Scaramucci, ktorý v roku 2017 rekordne krátko  – len 10 dní –  pôsobil aj v Bielom dome v úlohe hovorcu Donalda Trumpa, sa k Bitcoinu vyjadril v rozhovore pre CNBC, kde skonštatoval, že každý kto pochopí, o čom Bitcoin vlastne je, sa následne rozhodne doňho investovať.

Scaramucci doslova vyzval investorov, aby si našli čas a Bitcoin naštudovali. ,,Každý, kto si urobí domácu úlohu, doňho napokon investuje. Pozrite sa na Raya Dalia, bitcoinoveho skeptika, ktorý je teraz Bitcoiner,” skonštatoval.

CEO SkyBridge následne dodal, že do Bitcoinu investovali aj ďalší miliardári, ktorí obetovali čas jeho štúdiu. Zmenil napríklad Stanleyho Druckenmillera či Paula Tudora Jonesa, ktorý pred pár dňami skonštatoval, že Bitcoin prekonáva zlato v boji o hedge voči inflácii. ,,Sú to skvelí chlapci, ktorí si túto úlohu urobili a dospeli k záveru, že potrebujú vlastniť kúsok z Bitcoinu,“ dodal.

Scaramucci neprezradil, koľko bitcoinov vlastní, no prezradil ich dolárovú hodnotu a tiež to, koľko do nich investoval – jeho pôvodná investícia 270 miliónov dolárov totiž už prevyšuje jednu miliardu dolárov. To znamená, že 57-ročný rodák z New Yorku vlastní aspoň 16 000 BTC, čo z neho robí  jedného z najväčších verejne známych držiteľov BTC na našej planéte.

Ďalšie novinky

Začne Tesla opäť prijímať platby Bitcoinom? – Toto naznačuje report SEC!

Známy trader očakáva rast 6 altcoinov. Tvrdenie podporuje viacerými argumentami

Inštitúcie naliali do Bitcoinu minulý týždeň rekordné peniaze – Pozrite si si čísla!

Čína vraj ľutuje zákaz ťažby Bitcoinu – Špekulácie sú len falošnou nádejou

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.