Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Známy trader očakáva rast 6 altcoinov. Tvrdenie podporuje viacerými argumentami

Článok

Altcoiny
Zdroj: Pexels.com

Známy obchodník s kryptomenami, Austin Arnold, ktorý má YouTube kanál s viac než 1 miliónom sledovateľov, najnovšie zverejnil svoju analýzu 6 altcoinov, pri ktorých očakáva rast v blízkej dobe.

6 veľkých altcoinov

1. Polygon

Arnold sa zameral hlavne na väčšie altcoiny. Prvým, ktorý spomenul je riešenie druhej vrstvy pre sieť Ethereum – kryptomeny Polygon (MATIC). Táto kryptomena naberá na obrátkach po uzavretí partnerstva s 20-miliardovou hazardnou spoločnosťou DraftKings.

2. Polkadot

Ďalej sa Arnold zaoberá kryptomenou Polkadot (DOT). Poukazuje na nedávny tweet od zakladateľa Polkadotu Gavina Wooda, ktorý vysvetľuje, že v súčasnosti je v pokladnici DOT uložených takmer 20 miliónov tokenov DOT na financovanie komunitných projektov. Ak nejaký DOT zostane nevyužitý, spáli sa. Podľa Gavina Wooda v súčasnosti pokladnica Polkadot spaľuje každý mesiac 239 988 DOT.

,,Buď spálený alebo použitý, token DOT je stále vzácnejší. V poslednej dobe sme videli nárast ceny DOT. To môže byť spojené s ďalším vzrušujúcim vývojom, ako je napríklad nadchádzajúce spustenie parachain aukcií.“

3. VeChain

Treťou kryptomenou v jeho hľadáčiku je protokol riadenia dodávateľského reťazca VeChain (VET). Austin zdôrazňuje, že VeChain nedávno nadviazal partnerstvo s významnou logistickou spoločnosťou DHL pri vydávaní podnikových NFT tokenov.

,,Táto spolupráca s DHL China, okrem iného umožní zákazníkom vytvoriť si vlastného DHL maskota a „mintnúť“ ho ako NFT token na sieti VeChain.“

4. Cardano

Štvrtým altcoinom je Cardano (ADA). Arnold poznamenáva, že Cardano podľa všetkého získava väčšiu pozornosť po nadviazaní nových partnerstiev a z oznámenia, že sieť získala 100 miliónov dolárov na investície do projektov zameraných na Cardano v Afrike.

,,Jednoducho povedané, vo viac rozvojových oblastiach sveta je toľko ľudí, ktorí nemajú finančnú stabilitu. To sa dá zmeniť pomocou Cardana a  blockchainu.“

5. Chainlink

Ďalšou kryptomenou na Arnoldovom zozname je decentralizovaná oracle sieť Chainlink (LINK). Poznamenáva, že napriek nevýraznému výkonu tokenu za posledných niekoľko mesiacov sa domnieva, že LINK má na trhu stále značný potenciál, pretože partnerstvá neustále rastú, pričom 84 integrácií sa uskutočnilo len v septembri.

„Podľa mňa má Chainlink stále veľa priestoru na rast. Zamyslite sa nad tým: Chainlink už má veľa exkluzívnych, veľkých partnerstiev s veľkými spoločnosťami – Google a Oracle. pričom viac ako 75 rôznych blockchainov už používa technológiu Chainlink a používa ich mnoho informačných kanálov vrátane USD. To je silný základ. Moja špekulácia je takáto: v priebehu nasledujúcich niekoľkých rokov budú platformy DApp ako Ethereum, Cardano, Solana, Polkadot, Elrond atď. naďalej bojovať o miesto na trhu… Chainlink sa však integruje so všetkými … Niečo na zamyslenie. “

6. Ethereum

Šiestym altcoinom na jeho zozname je kráľ smart kontraktov Ethereum, pričom podľa jeho slov sa pripravuje na obrovský skok v roku 2022. Poznamenáva, že vývojári Ethereum oznámili, že plánujú prechod na Ethereum 2.0 v máji až júni 2022, čo prevedie blockchain na protokol proof-of-stake.

,,Kód by mal byť pripravený okolo februára 2022. Prechod na ETH 2.0, najskôr v júni 2022. Budúci rok bude známy ako rok ETH. Práve tam je DeFi decentralizované financie, tam sú NFT.“

V podstate všetky tieto kryptomeny sú veľkými kvalitnými altcoinami. Práve takého altcoiny sú najvhodnejšie pre trading botov, ktorí s nimi následne automaticky obchodujú za vás. Nižšie v tomto článku nájdete podrobný návod ako si nastaviť trading bota, využívať ich môže úplne každý a skúsiť si ich môžete zadarmo.

Prečítajte si zaujímavé novinky

McLaren spustí NFT zbierku z prostredia Formula 1 – Vyhrajte VIP výlet na preteky F1!

Herná platforma Steam zakáže NFT blockchain hry – Sú za tým peniaze

CEO Polkadot: Prispejte k vývoju našej siete a získajte podiel z 800 miliónov USD

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Daiyhodl

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.