Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Odlivy BTC z búrz vyzerajú dobre – Začína nám pomaly ďalší bullrun?

Článok

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Prílevy a odlivy Bitcoinov z krypto zmenární sú aj naďalej spôsobom, ktorý pomáha určiť, čo investori robia a plánujú so svojimi prostriedkami. Aktuálny pohľad na tieto pohyby vykresľuje skôr pozitívny obraz. Naďalej totiž dominujú odlivy Bitcoinov z búrz.

Dáta vyzerajú pozitívne

Posledný týždeň cena Bitcoinu stúpala. Toto oživenie, ktoré začalo v pondelok, trvalo celý týždeň, pričom najväčšie digitálne aktívum konečne prekonalo hranicu 47 000 USD, prvýkrát po troch mesiacoch. Odvtedy sa množili špekulácie, ako dlho môže takéto zotavovanie trvať. Investori sa preto pozerajú na metriky, ako sú prílevy a odlevy kryptomien z búrz, aby zistili, či investori viac kupujú alebo predávajú.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pokiaľ ide o BTC, čísla sú priaznivé. Pohľad na on-chain údaje o ukazuje, že odlivy stále výrazne prevyšuje prílevy. Glassnode Alerts zverejnil správu, ktorá ukázala, že zatiaľ čo prílevy boli za posledný týždeň na úrovni 7,9 miliardy dolárov, z centralizovaných búrz odchádzali Bitcoiny v celkovej hodnote 9,5 miliardy dolárov. Výsledkom bol negatívny čistý tok vo výške -1,5 miliardy dolárov.

https://twitter.com/glassnodealerts/status/1510847129908097028?ref_src=twsrc%5Etfw

Údaje ako tento naznačujú, že investori predávajú menej, ako kupujú. Vzhľadom na to, že z búrz odchádzajú také vysoké objemy, očakáva sa, že investori počas tohto obdobia uprednostňujú akumuláciu svojich mincí viac, než ich predaj. Preto je na otvorenom trhu menšia ponuka, čo spôsobuje, že je k dispozícii menej mincí, čo vedie k vyššej hodnote.

Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich zadarmo vyskúšať? Tento návod vám v tom pomôže!

Tether (USDT) a nákupy

Čisté odlivy BTC nie sú jedinou vecou, ktorá naznačuje, že nový bullrun je len v počiatočných fázach. Za posledný týždeň sa zvýšil aj prílev Tetheru (USDT). Celkovo boli zaznamenané prílevy vo výške 4,4 miliardy USD. Predpokladá sa, že takéto objemy presúvané na burzy sú na účely nákupu kryptomien, ako je napríklad Bitcoin. Vzhľadom na túto skutočnosť a skutočnosť, že odliv BTC neustále rastie, na trhu stále existuje značný nákupný tlak. V spojení s trendom akumulácie medzi Bitcoinovými investormi môže byť trh s kryptomenami ešte len v počiatočnej fáze novej rally.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Krypto komunita so 70% úspešnosťou predpovedí zverejnila odhad vývoja ceny SHIB na apríl!

Neznáma veľryba vo veľkom nakupuje SHIBA INU – Nakúpila už cez 100 miliónov dolárov!

Terra (LUNA) dosiahla nové maximum, za 2 roky stúpla o 86 000% – Kam až môže stúpnuť?

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Newsbtc

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.