Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto komunita so 70% úspešnosťou predpovedí zverejnila odhad vývoja ceny SHIB na apríl!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najslávnejšia meme kryptomena Shiba Inu začína opäť pútať pozornosť investorov. Tentokrát sa ocitla pod dohľadom krypto komunity, ktorá hlasovala o jej cenovom vývoji počas apríla. Úspešnosť tejto komunity je 70%. Podarí sa im aj teraz správne odhadnúť vývoj ceny tokenu SHIB?

Komunita očakáva veľký rast

Napriek malému rastu hodnoty tokenu Shiba Inu (SHIB) v porovnaní s predchádzajúcim týždňom naďalej táto kryptomena zaznamenáva pokles počtu držiteľov, čo núti obchodníkov špekulovať, či záujem o aktívum momentálne klesá. V súčasnosti krypto komunita okolo platformy CoinMarketCap s historickou mierou presnosti 70% predpokladá, že tento meme token sa bude do konca apríla 2022 obchodovať v priemere za 0,00003789 USD. Odhadovaná cena naznačuje nárast o 0,00001128 USD (+42,41%) oproti súčasnej hodnote v čase písania článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nový konkurent na scéne?

Zaujímavé je, že komunita je v súvislosti s aktívami skôr optimistická a očakáva, že v najbližších mesiacoch si kúpi kryptomenu Shiba Inu viac investorov, a to aj napriek strate viac ako 60 000 držiteľov len za dva týždne. Pozoruhodné je, že počet jedinečných adries v sieti neustále rástol až do 17. marca, kedy náhle výrazne klesol a za jediný deň stratil 32 832 držiteľov.

Shiba Inu môže zaznamenať pokles dopytu v dôsledku prechodu na ApeCoin (APE), nový token, ktorý každý deň priťahuje v priemere viac ako 1 700 nových investorov. V skutočnosti debut kryptomeny spojenej s Bored Ape Yacht Club zodpovedal začiatku poklesu počtu držiteľov SHIB. Podľa údajov Trendov Google zostavených spoločnosťou Finbold klesol záujem o hľadanú frázu „Kúpiť Shiba Inu“ zo 100 z 29. októbra 2021 na iba 1 dňa 26. marca 2022.

Na druhej strane, vývojári okolo Shiby pripravujú predaj pozemkov do svojho metaverse sveta, čo môže opäť prilákať pozornosť mnohých špekulantov, ale aj nových fanúšikov tejto kryptomeny. To môže pomôcť ďalšiemu rastu. Treba však spomenúť, že aj vývojári NFT zbierky BAYC pripravujú predaj vlastných pozemkov do hry, kde má svoje využitie nájsť token APE. Bude to teda tvrdý boj dvoch typologicky podobných mincí. Bude zaujímavé sledovať, ktorý projekt zaujme ľudí viac a či porastie viac token SHIB alebo APE.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Začína sezóna altcoinov? Zilliqa (ZIL) za 2 dni stúpla o 150%, toto sú hlavné dôvody

Neznáma veľryba vo veľkom nakupuje SHIBA INU – Nakúpila už cez 100 miliónov dolárov!

Terra (LUNA) dosiahla nové maximum, za 2 roky stúpla o 86 000% – Kam až môže stúpnuť?

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Finbold

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.