Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Neznáma veľryba vo veľkom nakupuje SHIBA INU – Nakúpila už cez 100 miliónov dolárov!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Meme kryptomena Shiba Inu je obľúbeným tokenom pre krypto veľryby. Môžeme to vidieť z viacerých verejne dostupných štatistík. Jedna z týchto veľrýb nedávno nakúpila ďalšie SHIB tokeny za milióny dolárov, pričom celkovo už má na svojom konte Shiba Inu v hodnote 100 miliónov dolárov!

Obrovské nákupy

Podľa údajov poskytnutých platformou Etherscan, si anonymná veľryba nedávno nakúpila ďalšie veľké množstvo Shiba Inu v hodnote 5 miliónov dolárov. Etherscan ukazuje, že to bola druhá transakcia spojená s touto peňaženkou za posledný týždeň. Predchádzajúca transakcia sa odohrala pred piatimi dňami a priniesla tejto neznámej veľrybe 3 713 675 424 944 SHIB. V čase písania tohto článku sa na adrese nachádza 3 914 263 607 418 Shiba Inu v celkovej hodnote približne 100 miliónov dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Medzitým token SHIB za posledný týždeň zaznamenal nárast o 11,19 percenta. V čase písania tohto článku je cena za jeden token 0,00002462 USD podľa údajov z CoinMarketCap. Táto hodnota predstavuje prepad o 72,13 percenta od historického maxima na úrovni 0,00008845 USD, ktoré token dosiahol 28. októbra.

Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich zadarmo vyskúšať? Tento návod vám v tom pomôže!

Zákulisné informácie?

Vlastniť 100 miliónov dolárov v meme tokenoch už môže naznačovať, že táto neznáma veľryba dobre vie, čo robí. V nedávnom článku sme vás informovali, že Shiba Inu je na tom momentálne z fundamentálneho hľadiska veľmi dobre, pričom ju čakajú viaceré veľké udalosti, ktoré by mohli pomôcť jej rastu a pokusu prekonať predošlé maximum.

Jednou z asi najväčších udalostí je pripravované pálenie tokenov, čo bude efektívne znižovať ich v počet v obehu, čo bude zase pozitívne vplývať na jej hodnotu. Ako príklad môžeme uviesť pravidelné pálenie mincí BNB, ktoré sa stalo významnou udalosťou a v podstate vždy zaznamenala kryptomena BNB v tomto období nárast, hlavne od špekulantov.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

NÁVOD | Maiar Launchpad spustí ďalší zaujímavý projekt s možným ziskom tisícov percent

Najväčšia NFT kolekcia spustila vlastnú kryptomenu – Objemy stúpli o stovky percent!

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: U.today

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.