Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

NÁVOD | Maiar Launchpad spustí ďalší zaujímavý projekt s možným ziskom tisícov percent

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomena Elrond je posledné dni stále viac a viac vyhľadávaná, čomu zodpovedá aj rast hodnoty EGLD z posledných dní. Zatiaľ čo drvivá väčšina kryptomien z top 50 je za posledný týždeň v červených číslach, Elrond si pripísal rast cez 10%. Môže za to viacero faktorov, pričom jedným z nich je aj nový zaujímavý projekt na platforme Maiar Launchpad.

Maiar Launchpad

Maiar Launchpad je platforma na blockchaine Elrond, kde budú môcť nové projekty štartovať svoju púť naprieč svetom kryptomien. Takéto launchpady sú dnes už úplne bežné a existuje ich veľké množstvo. Popularita launchpadov spolu s kvalitou siete Elrond však môže vytvoriť veľmi dobré príležitosti, ako zarobiť. Momentálne tu máme druhý projekt Itheum. Prvý projekt – Holoride – zabezpečil svojim investorom okamžitý zisk cez 10 000%! Aktuálne sa hodnota tokenu HOLO pohybuje voči cene z launchpadu v pluse približne 3 000%.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Podrobný článok o Maiar Launchpade a Holoride si môžete pozrieť v tomto odkaze.

Tieto profity sa môžu zdať ako z ríše snov a zrejme vyzerajú nepravdepodobne. Čo sa teda skrýva za takýmto vysokým zhodnotením? Je tam viacero faktorov, ktoré si teraz stručne priblížime. Maiar Launchpad je oficiálna platforma kryptomeny Elrond, ktorá vo viacerých parametroch výkonnosti atakuje prvé priečky. Tvorcovia Elrondu na launchpad vyberajú len kvalitné projekty a rozhodne nejdú cestou kvantity. Každý projekt, ktorý tu teda začne svoju púť, môžeme považovať za exkluzívny a kvalitný. Ako dôkaz môžeme spomenúť aj to, že prvý projekt Holoride spolupracuje s automobilkami po celom svete – napríklad s Audi.

Ďalším katalyzátorom obrovského zisku je fakt, že predpredajová cena takýchto tokenov je príliš nízka. Celková kapitalizácia v predpredaji predstavuje len 2 milióny dolárov, čo znamená okamžitý zisk tisícov percent po zalistovaní na verejné burzy. Vzhľadom na nízke množstvo tokenov a vysoký záujem je launchpad už tradične riešený lotériou, kde si len ľudia s výhernými tiketmi môžu zakúpiť tokeny v predpredaji. Je to teda vecou náhody.

Nový projekt Itheum

Vaše údaje vám odoberajú a predávajú ich centralizovaní sprostredkovatelia údajov v hodnote viac ako 200 miliárd dolárov. Itheum poskytuje veľmi potrebné riešenie tohto problému: komplexný balík dátových technológií web3, ktorý dáva 8 miliardám ľudí na celom svete možnosť skutočne vlastniť a obchodovať s ich údajmi v metaverse. Itheum, ktorý už viac ako 3 roky vyvíja tím vysoko kvalifikovaných a skúsených dátových technológov, je dobre vybavený na to, aby sa stal základnou dátovou vrstvou novej generácie otvoreného internetu, kde bude vlastníctvo dát nemenne spojené s tvorcami dát a obchod s údajmi možno uľahčiť prostredníctvom mechanizmov typu peer-to-peer, čím sa v konečnom dôsledku odstránia centralizovaní makléri na hromadenie údajov na celom svete.

itheum

Ako sa zúčastniť?

Postup je pomerne jednoduchý. V prvom rade budete potrebovať kryptomenu EGLD. Následne ju budete musieť dať na staking.

 

9. marec – Začína sa KYC (Know-Your-Customer), inými slovami overenie vašej identity.

25. marec – KYC sa zatvára, zmena adresy už nie je povolená. Takisto bude v tento deň vykonaný snapshot vašich EGLD, ktoré máte v stakingu. Vaša suma EGLD delegovaných pre danú adresu určí úroveň a počet tiketov, ktoré si budete môcť kúpiť. Vezmite prosím na vedomie, že EGLD, ktoré nie je v sieti na stakingu sa NEBUDE započítavať do výpočtu vašich podielov EGLD.

26. marec – Môžete si kupovať tikety do lotérie. Všetci oprávnení používatelia si budú môcť kúpiť tikety po dobu 24 hodín. Cena tiketu je 200 USD, táto hodnota v EGLD za tiket bude vopred stanovená.

28. marec – Nákup tiketov sa uzavrie, začne sa žrebovanie a vyhlásia sa výherné tikety. Výhercovia si môžu claimnuť token ITHEUM za výherné tikety, za nevýherné tikety naopak dostanete vaše EGLD naspať. 

Nižšie na obrázku môžete vidieť, koľko tiketov dostanete v závislosti od množstva stakovaných EGLD.

Podrobný návod v angličtine nájdete na tomto odkaze.

Na staking EGLD môžete využiť mobilnú peňaženku Maiar priamo od vývojárov kryptomeny Elrond.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

Ukrajinský minister žiada krypto burzy o zmrazenie ruských účtov, Kraken reaguje

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Autor

 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.