Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

NÁVOD | Elrond spúšťa Maiar Launchpad – Hneď prvý projekt je zaujímavý, spolupracuje s AUDI!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Populárna kryptomena Elrond čoskoro spúšťa svoju decentralizovanú zmenáreň a s ňou aj svoj launchpad. Pripravili sme pre vás podrobný návod, ako sa zúčastniť. Hneď na začiatok je totiž v hre veľmi zaujímavý projekt.

Maiar Launchpad

Maiar Launchpad je platforma na blockchaine Elrond, kde budú môcť nové projekty štartovať svoju púť naprieč svetom kryptomien. Takéto launchpady sú dnes už úplne bežné a existuje ich veľké množstvo. Popularita launchpadov spolu s kvalitou siete Elrond však môže vytvoriť veľmi dobré príležitosti, ako zarobiť. Prvý verejný predaj, ktorý organizuje Maiar Launchpad, je vzrušujúcou udalosťou, ktorá má význam pre celý ekosystém Elrond a jeho nadchádzajúcu vlnu inovatívnych projektov. Je to tiež niečo úplne nové. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

SÚŤAŽ | Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich vyskúšať? Vyhrajte ročné predplatné na trading botov, podmienky sú jednoduché!

Návod ako sa zúčastniť

Prehľad procesu

– KYC dokončite najneskôr do 22. novembra

24. novembra si budete môcť kúpiť tikety v pomere k vašim stakovaným EGLD.  Každý tiket lotérie stojí 200 dolárov, platí sa v EGLD. Cena EGLD bude stanovená podľa hodnoty EGLD/USD v daný deň

Výherné tikety umožňujú ich držiteľovi získať 5000 tokenov RIDE. Nevýherné tikety umožňujú ich držiteľovi žiadať späť EGLD. Viac tokenov prirodzene znamená viac šancí na výhru

– Výherné tikety sa náhodne vyberú 25. novembra

26. novembra si účastníci môžu nárokovať tokeny RIDE v pomere k svojim výherným tiketom a získať späť svoje EGLD za tie nevýherné.

Maiar Launchpad vyžaduje, aby ste sa prihlásili pomocou peňaženky Elrond. Môžete to urobiť pomocou aplikácie Maiar, zariadenia Ledger, webovej peňaženky Elrond alebo peňaženky Maiar DeFi. Po prihlásení si pozorne prečítajte všetky priložené materiály a potom dokončite KYC, ktorý je povinný pre verejný predaj, ktorý sa musí uskutočniť v súlade s platnými predpismi.

Keď dokončíte overenie totožnosti, 24. novembra vám bude ponúknutá možnosť kúpiť si toľko vstupeniek, na koľko budete mať nárok. Môžete si ich kúpiť všetky, žiadnu alebo ľubovoľný počet medzi týmito hodnotami.

25. novembra sa uskutoční žrebovanie lotérie: smart kontrakt náhodne vyberie 10 000 výherných tiketov. Okamžite potom uvidíte, či ste vyhrali.

Nasledujúci deň po lotérii si budete môcť uplatniť tokeny RIDE za svoje výherné tikety. Budete si tiež môcť vybrať nevýherné EGLD, alebo inak povedané, EGLD, ktoré ste minuli na nevýherné tikety. Kliknite na „Claim Tokens“ a požiadajte smart kontrakt, aby vám poslal vaše RIDE a/alebo zostávajúce EGLD. Po vykonaní transakcie budú vaše tokeny RIDE a EGLD doručené do vašej peňaženky. Ich zobrazenie môžete vykonať v Elrond Exploreri, pretože v aplikácii Maiar ich zatiaľ nie je možné zobraziť.

Zaujímavý projekt

Holoride, spoločnosť podporovaná Audi, buduje budúcnosť zážitkov vo vozidle. Víziou Holoride je premeniť každú jazdu autom na strhujúce dobrodružstvo spojením pohybu vozidla s obsahom rozšírenej reality. Počas 2,5 roka od svojho založenia sa projekt zapojil do spolupráce s Audi, Porsche, Daimler a Ford, ako aj s mediálnymi gigantmi ako Universal Pictures, Disney a Discovery Channel. Transparentnosť a ekonomické stimuly vybudované prostredníctvom natívneho tokenu RIDE a NFT na blockchaine Elrond ponúknu dostatok dôvery, ktorá po prvýkrát hlboko zosúladí záujmy používateľov, tvorcov obsahu a výrobcov automobilov a výrazne posilní používateľov.

„Token RIDE bude nevyhnutný pre vybudovanie živej a udržateľnej ekonomiky pre ekosystém Holoride, prepojí výrobcov automobilov, tvorcov obsahu, značky a cestujúcich a umožní im zachytiť hodnotu na cestách.“ — Nils Wollny, CEO & spoluzakladateľ Holoride.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Dôležité! Na mojej peňaženke som si našiel neznáme kryptomeny. Čo mám s nimi robiť?

Dlhodobé držanie Shiba Inu je dobrý nápad, hovorí CEO burzy KuCoin

Na ceste za za Polkadot parachainami: Ako sa zúčastniť na DOT aukciách (10. diel)

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Maiar, Cointelegraph

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.