Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Dlhodobé držanie Shiba Inu je dobrý nápad, hovorí CEO burzy KuCoin

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Posledné týždne sa vo veľkom hovorí o meme kryptomene Shiba Inu, ktorá z viacerých šťastlivcov urobila milionárov alebo dokonca miliardárov. Podľa CEO burzy KuCoin je ale dlhodobé držanie tejto kryptomeny dobrý nápad hneď z niekoľkých dôvodov.

Shiba Inu na dlhodobé držanie?

Generálny riaditeľ populárnej platformy na obchodovanie s kryptomenami KuCoin, Johnny Lyu, naznačil, že meme kryptomenu Shiba Inu (SHIB) sa oplatí dlhodobo držať, a to aj napriek jej nedávnej korekcii cien. Lyu ďalej povedal, že objem obchodovania SHIB prekonal aj objemy BTC minimálne tri po sebe na KuCoine. Minulý mesiac objem obchodovania na spotových burzách nakrátko prekonal Ethereum. KuCoin, dodal Lyu, sa primárne zameriava na retailových investorov, ktorí vo veľkom obľubujú práve kryptomeny ako Shiba Inu alebo Dogecoin.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

SÚŤAŽ | Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich vyskúšať? Vyhrajte ročné predplatné na trading botov, podmienky sú jednoduché!

Token SHIB sa tento rok stal zatiaľ treťou najvyhľadávanejšou kryptomenou na Googli s priemerným mesačným počtom 2,8 milióna vyhľadávaní. Pre porovnanie, Bitcoin má priemerne 22 miliónov vyhľadávaní za mesiac, zatiaľ čo Ethereum má okolo 6,3 milióna. Cena tokenu SHIB je za posledné tri mesiace vyššie stále o viac ako 570 %, napriek tomu, že od konca októbra sa pomerne silno prepadáva.

Lyu poznamenal, že keď videli rast BTC niektorí investori bez veľkého množstva peňazí, ktorí chceli aj napriek tomu profitovať z kryptomien, obrátili sa na DOGE a SHIB, pretože cena za token je výrazne nižšia ako cena BTC. Lyu dodal, že títo drobní investori sú veľmi nadšení pre takéto tokeny a sú odhodlaní tlačiť ceny vyššie, pretože ich ženie chamtivosť.

Taktiež petícia žiadajúca platformu Robinhood o zaradenie Shiba Inu už prekročila hranicu 500 000 podpisov. V polovici októbra mala petícia okolo 240-tisíc podpisov. To len podčiarkuje fakt, aká obrovská komunita stojí za touto meme kryptomenou.

Napriek nedávnemu poklesu Shiba Inu, Lyu povedal, že bude držať túto kryptomenu dlhodobo spolu s BTC a DOGE. Podľa jeho slov môže BTC pôsobiť ako ochrana proti inflácii, zatiaľ čo meme tokeny predstavujú silu svojich komunít.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Dôležité! Na mojej peňaženke som si našiel neznáme kryptomeny. Čo mám s nimi robiť?

Kryptomeny, ktoré v lete robili zisky v tisícoch percent ožívajú – Začína druhé kolo?

Na ceste za za Polkadot parachainami: Ako sa zúčastniť na DOT aukciách (10. diel)

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cryptoglobe

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.