Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Najväčšia NFT kolekcia spustila vlastnú kryptomenu – Objemy stúpli o stovky percent!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Mnohí si zrejme kládli v posledných dňoch otázku, či trh s NFT nadobro upadol. Dnes najväčšia NFT zbierka na svete všetkým ukázala, akú silu a potenciál má trh s NFT. Pri aktuálnych hodnotách však viacerí len nenápadne krútia hlavou.

Obrovský rast a vlastný token

Najpopulárnejšia zbierka NFT, Bored Apes Yacht Club (BAYC), zažíva posledné hodiny totálny ošiaľ, pričom dosahuje rekordné hodnoty. Celkové objemy tejto kolekcie za posledné dni stúpli o stovky percent, pričom len dnes sme videli rekordné objemy na úrovni takmer 14 000 ETH, čo predstavuje približne hodnotu 39 miliónov dolárov. Momentálne sa za dnešný deň predalo 130 opíc s priemernou cenou 105 ETH za jednu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

 

Tento ošiaľ mal však silný katalyzátor. Je ním spustenie vlastnej kryptomeny s príznačným názvom Ape Coin (APE). Držitelia opíc dostali tieto tokeny zadarmo, pričom hodnota získaných tokenov momentálne dosahuje desiatky tisíc dolárov. Tomu sa povie skutočne štedrý darček. Kapitalizácia tohto nového tokenu je momentálne nad úrovňou 700 miliónov a nachádza sa v rebríčku na 110. mieste.

https://twitter.com/apecoin/status/1504201556165644298

ApeCoin DAO a ApeCoin Foundation, podobne ako mnohé tradičné komunitné protokoly podporovali vytvorenie tokenu. Každý držiteľ tohto tokenu by tak môže hlasovať o správe a využívaní Ekosystémového fondu. „Držanie ApeCoinu je jedinou požiadavkou na členstvo v ApeCoin DAO,“ dodal tweet. Celkové množstvo zostalo pevne stanovené na jednej miliarde tokenov. Je pozoruhodné, že celková ponuka tokenov sa nikdy nezvýši, keďže prostredníctvom rozhrania zmluvy nebola odhalená žiadna schopnosť mintovania nových tokenov. Takisto nebude možné žiadne pálenie už existujúcich tokenov.

Štartuje nová vlna NFT?

Podobne ako pri kryptomenách velí trhu Bitcoin, tak v trhu s NFT môžeme za pomyselného vodcu považovať práve zbierku BAYC, ktorá môže diktovať aktuálne trendy a smer. Hoci je pravdou, že záujem o NFT posledné týždne drasticky opadol, takýto boom by mohol záujem opäť naštartovať. Ako sme si už za posledné mesiace mohli všimnúť, trh s NFT ide vždy z extrému do extrému. Táto oblasť ponúka množstvo príbehov šťastlivcov, ktorí dokázali rozprávkovo zbohatnúť, pričom práve takéto príbehu lákajú množstvo nových investorov. Treba mať však na pamäti, že až približne 95% NFT zbierok skončí v strate.

Pokiaľ vás táto oblasť zaujala a chcete dostávať pravidelné informácie a tipy ohľadom NFT, môžete sa pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny.

Môžete si prečítať aj nasledujúci článok o mojom úspešnom obchodovaní s NFT:

Na NFT prerobí až 95% investorov – Ako patriť medzi tých úspešných 5%?

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

NÁVOD | Maiar Launchpad spustí ďalší zaujímavý projekt s možným ziskom tisícov percent

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Opensea, Twitter

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.