Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Naštartuje Shiba Inu nový raketový rast? Toto sú 3 udalosti, ktoré k tomu môžu pomôcť!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Meme kryptomena Shiba Inu bola jednou z hlavných tvárí počas bull runu z minulého roka. A hoci záujem o túto kryptomenu upadol, najnovšie udalosti by jej mohli pomôcť sa opäť dostať na víťaznú vlnu.

Veľká jazda

Meme kryptomena Shiba Inu si užila trochu horko-sladkú cestu odkedy vstúpila na krypto scénu v auguste 2020. Tento token zobral celý trh s kryptomenami útokom. SHIB bol pôvodne vytvorený na zosadenie Dogecoinu z trónu a dokonca dostal prezývku „Dogecoin Killer“. Kryptomena Shiba Inu splnila toto očakávanie, keď 27. októbra 2021 prekonala trhovú kapitalizáciu kryptomeny DOGE.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Odborníci na trh tento rast pripisovali ako špekuláciám, tak aj fundamentálnym faktorom, ktoré hrali výrazne v prospech Shiba Inu. Priaznivci SHIB, ktorí sa nazývali „Shib Army“, neúnavne propagovali mincu na sociálnych médiách, s občasnými poznámkami od Elona Muska. Niektorí analytici trhu tiež spojili rast mince so spustením decentralizovanej burzy ShibaSwap. Popularita Shiba Inu ďalej rástla, keďže minca bola pridaná na väčšine búrz už v septembri 2021, čo následne viedlo aj k petícii vyzývajúcej platformu Robinhood, aby urobili to isté. Cena digitálnej mince pokračovala v stúpajúcej trajektórii nasledujúci mesiac, keď bol na Twitterovom účte zverejnený tweet od Elona Muska, ktorý obsahoval obrázok psa Shiba Inu, čo spôsobilo 600% nárast hodnoty.

Všetko pekné sa však raz skončí a Shiba Inu nebola výnimkou a rozprávkové zisky vystriedali prudké prepady a stagnácia. Rozruch okolo Shiba Inu síce upadol, no zdá sa, že tento rok by sa opäť mohla vrátiť na scénu. Pomôcť k tomu by mohli hlavne 3 veľké udalosti.

Veľké udalosti

Podľa kľúčového člena tímu stojaceho za Shiba Inu známeho ako „Archangel“, bude ShibaSwap 2.0, plánovaná nová verzia decentralizovanej kryptoburzy Shiba Inu, obsahovať funkciu, ktorá umožní spaľovanie tokenov SHIB, čím sa zníži ich počet. To bude následne vyvíjať tlak na rast hodnoty. Hoci ShibaSwap 2.0 je stále vo vývoji a zatiaľ nie je oznámený presný dátum spustenia, mnohí odborníci na trhu sa domnievajú, že by mohol debutovať pred tretím štvrťrokom tohto roka s mechanizmom spaľovania, ktorý bude podľa všetkého hlavným katalyzátorom rastu mince.

Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich zadarmo vyskúšať? Tento návod vám v tom pomôže!

Bezprostredné spustenie Shibarium, riešenie vrstvy 2, je tiež významným prvkom, ktorý by mohol posunúť túto digitálnu mincu do zelených čísel. Ďalším z faktorov, ktoré udržujú sentiment investorov na vzostupe, sú masívne metaverse plány tohto ekosystému. Fanúšikovia tejto kryptomien už taktiež privítali niekoľko noviniek vo virtuálnom svete SHIB. Minulý mesiac sa uskutočnil exkluzívny predaj pozemkov s použitím tokenov LEASH, pričom verejný predaj sa očakáva čoskoro.

„…náš Metaverse slúži ako kotva v našom udržateľnom ekosystéme, keďže pridávame ešte viac užitočných vylepšení a výhod pre našu milovanú ShibArmy, najlepšiu krypto komunitu,“ uviedli vývojári SHIB v aktualizácii.

V nedávnej aktualizácii vývojári meme coinu požiadali členov komunity, aby mali svoje tokeny LEASH pripravené na exkluzívnejšie výhody v metaverse Shiba Inu.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

NÁVOD | Maiar Launchpad spustí ďalší zaujímavý projekt s možným ziskom tisícov percent

Najväčšia NFT kolekcia spustila vlastnú kryptomenu – Objemy stúpli o stovky percent!

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

 

Zdroj: Zycrypto

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.