Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Na ceste za Polkadot parachainami: Víťaz prvej aukcie je známy! (12.diel)

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Sieť Polkadot má za sebou historický okamih. Len pred pár hodín skončila vôbec prvá parachain aukcia, ktorej víťaza už poznáme.

Predošlý článok

Pokiaľ ste zmeškali predošlý diel tejto série, môžete si ho pozrieť na odkaze nižšie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na ceste za Polkadot parachainami: Je tento projekt čierny kôň aukcií? (11. diel)

Historický víťaz

Historický okamih pre sieť Polkadot. Víťaza prvej aukcie už poznáme a podľa predpokladov sa ním stal projekt Acala. Priebeh však nebol tak jednoznačný ako sme na začiatku očakávali, pričom Acala dokonca na niekoľko okamihov stratila vedenie v aukcii, no napokon pri nej stalo aj šťastie a historicky prvý slot sa Acale podarilo vyhrať. Rozdiel počas snapshotu bol medzi projektami Acala a Moonbeam bol len 30,000 DOT, čo je zanedbateľné množstvo vzhľadom k tomu, že oba projekty vyzbierali cez 30 miliónov DOT.

Na obrázku nižšie môžete vidieť priebeh samotnej aukcie ako aj moment spapshotu, ktorý určil víťaza

Aktuálne máme týždeň pauzu a potom začína aukcia o druhý parachain slot. Tam je obrovským favoritom Moonbeam, ktorý priamo ohrozoval Acalu v bitke o prvý slot. Avšak dopredu určovať víťaza môže byť veľmi zradné, pretože stačí vstup pár veľkých investorov, ktorí dokážu významne zamiešať kartami.

Aktuálny rozdiel medzi prvým a druhým projektom je až 25 miliónov DOT. Bude tak nesmierne náročné snažiť dobehnúť Moonbeam. Avšak ako sme písali, aukcie dokáže ovplyvniť pár veľkých investorov a boli sme toho svedkami aj v aukciách na sieti Kusama.

Ďalšie zaujímavé projekty

Parachain aukcie prinášajú množstvo nových zaujímavých projektov s veľkým potenciálom, pričom vďaka crowdloanom viete získať tokeny týchto projektov zadarmo. V článkoch nižšie nájdete zaujímavé informácie ako aj návod, ako sa zúčastniť.

V 10 dieli sme vám predstavili favoritov na výhru jedného z prvých slotov v parachain aukciách

V 11. dieli sme vám priblížili „skrytý drahokam Polkadotu“ – kvalitný projekt, ktorý má vysoký potenciál, no zatiaľ ostáva v úzadí

Prečítajte si zaujímavé novinky

Cryptomines – Nová NFT hra, ktorá vám môže zarobiť vklad už do 1 mesiaca

Kryptomeny, ktoré v lete robili zisky v tisícoch percent ožívajú – Začína druhé kolo?

Niekto kúpil CryptoPunk NFT za 532 miliónov dolárov. Jednalo sa však o premyslený podvod

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Parachains.info

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.