Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Na ceste za Polkadot parachainami: Je tento projekt čierny kôň aukcií? (11. diel)

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Parachain aukcie na sieti Polkadot sú aktuálne v plnom prúde, a už teraz sledujeme tuhý boj o víťaza prvého slotu. Aukcií sa zúčastňujú rôzne projekty, pričom na jeden s veľkým potenciálom sa dnes bližšie pozrieme.

Predošlý článok

Pokiaľ ste zmeškali predošlý diel z tejto série, môžete si ho pozrieť v odkaze nižšie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na ceste za za Polkadot parachainami: Ako sa zúčastniť na DOT aukciách (10. diel)

Darwinia – Čierny kôň aukcií?

Darwinia Network je decentralizovaná cross-chain bridge sieť vybudovaná na Substrate. Poskytuje bezpečné a všeobecné riešenie premostenia viacerých sietí, pričom spája siete Polkadot, Ethereum, TRON a ďalšie. Darwinia prispieva ku kompatibilite a interoperabilite Metaverse. Oblasti použitia siete Darwinia zahŕňajú DeFi, cross-chain NFT obchodovanie, hry atď.

Architecture

Priaznivcov NFT gamingu určite poteší, že Darwinia tiež vyvíja vlastnú hru Metaverse Evolution Land. Darwinia Network si získala vysokú reputáciu a uznanie na ceste k vybudovaniu decentralizovaného protokolu cross-chain bridge. V roku 2020 bola Darwinia napísaná na lightpaperi Polkadot ako jeden z „priateľov“ projektu Polkadot. Tiež bola táto sieť vybraná, aby sa pripojila k programu Substrate Builder Program a Web3.0 Bootcamp, pričom za vynikajúcu prácu v programe Substrate Builder Program získala Darwinia Network oficiálny odznak úrovne 2 od Parity. Produkty a nástroje vyvinuté spoločnosťou Darwinia boli odmenené tromi grantmi W3F.

Darwinia Network je prvý herný reťazec navrhnutý tak, aby sa pripojil k sieti Polkadot ako parachain. Rozvoj siete Darwinia je založený na rámcoch Polkadot a Substrate. V prípade, že by Darwinia Network neuspela v žiadnej aukcii, stále môže fungovať ako „Solo Chain“ s vlastným konsenzom a bezpečnostnou infraštruktúrou.

Darwinia ponúka dva tokeny – RING a KTON (oboje viete získať zadarmo ako odmenu z crowdloanu).

Token

Zaujímavé odmeny za vašu pomoc

Ako sme už spomenuli vyššie, Darwinia Network vyvíja vlastnú Metaverse hru Evolution Land. Pokiaľ im prispejete vaše DOT do crowdloanu v počte aspoň 10, dostanete zadarmo 1 NFT balíček do tejto hry. Je dôležité poznamenať, že balíček dostanete bez ohľadu na výsledok aukcií pre tento projekt (výhra/prehra).

Vyššie odmeny pre tých najrýchlejších

Keďže sme stále v skorej fáze, Darwinia vám ponúka vysoké odmeny za skorú kontribúciu DOT do ich crowdloanu. Vďaka bonusu za skorý príspevok a referralu viete získať aktuálne až 26% odmien navyše. Minimálne množstvo, ktorým je možné prispieť je 5 DOT. To vám zabezpečí aktuálne odmenu 1260 tokenov RING a 0,05 KTON. Odmeny sú však dynamické a môžu sa meniť v závislosti od celkového množstva DOT v ich crowdloane. RING tokeny už je možné obchodovať na burze, ich cena je momentálne tesne po 0,1 USD. Za kontribúciu viete tak aktuálne získať späť približne polovicu hodnoty vkladu DOT. Táto hodnota však môže ešte stúpnuť, pretože trhová kapitalizácia kryptomeny RING je len 40 miliónov, takže je tu obrovský priestor na rast.

Prispieť Darwinii môžete cez tento odkaz, ktorý zahŕňa aj referral kód s 5% bonusom

V prípade, že by vám link nefungoval, je možné zadať referral kód aj manuálne – 15mUbx9q5ZWpd4sSi34SUm1fVXvQZSso8nagdqx1GXNZMUkw. Prispieť môžete klasicky cez Polkadot.js peňaženku. Návod ako ju vytvoriť môžete nájsť v predošlom 10. dieli tohto seriálu.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Dôležité! Na mojej peňaženke som si našiel neznáme kryptomeny. Čo mám s nimi robiť?

Dlhodobé držanie Shiba Inu je dobrý nápad, hovorí CEO burzy KuCoin

NÁVOD | Elrond spúšťa Maiar Launchpad – Hneď prvý projekt je zaujímavý, spolupracuje s AUDI!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Darwinia

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.