Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Bude Tesla prijímať SHIB ako platidlo? Zdrojový kód webu to odhalil, nejde však o podvod?

Článok

Tesla
Pixabay.com

Shiba Inu je populárna kryptomena, ktorá sa dostala až na úplný vrchol, pričom dosahuje obrovské zisky behom krátkej doby. Tí, ktorí tejto kryptomene verili od začiatku a nepredali ju, sú aktuálne milionári. Zdá sa ale, že trend menom Shiba môže pokračovať, pretože kód Tesly odhalil, že by mohla byť táto kryptomena čoskoro prijatá ako ich platidlo.

Shiba Inu ako platidlo Tesly?

Spoločnosť Tesla by mohla akceptovať kryptomenu Shiba Inu ako oficiálne platidlo, pokiaľ kód ich webovej stránky hovorí pravdu. Bitcoin a Shiba Inu by sa tak mohli podľa tohto back-endového kódu čoskoro stať normálnym platidlom. Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk má síce rád Dogecoin, ale z hľadiska popularity je BTC a SHIB úplne inde. Získanie podpory pre tieto dve kryptomeny môže otvoriť cestu ešte väčšej skupine investorov.

„Môžeme potvrdiť, že #Tesla umiestnila #SHIB vedľa #Bitcoin do kódu systému spracovania platieb na svojej webovej stránke. Momentálne nie je pre verejnosť povolený a môže byť kedykoľvek zmenený,“ napísal Watcher.Guru na Twitteri.

K tomuto kódu sa vyjadril aj samotný Twitter účet kryptomeny Shiba Inu.

Podľa ich slov je viacero možných scenárov. Viaceré hovoria o tom, že to môže byť len žart a Elonov „trolling“ fanúšikov tejto kryptomeny. Pozitívnejší scenár hovorí, že SHIB bude čoskoro prijatá ako platidlo spolu s BTC.

Shiba Inu valcuje trh

Obrovský rast láka čoraz viac investorov, ktorí chcú rýchlo zarobiť. To je najväčším hnacím motorom tejto meme kryptomeny. Len za posledný mesiac Shiba stúpla o 1000% a po prudkom raste sme aktuálne v konsolidácii. Potvrdenie takejto udalosti by však Shibe mohlo dodať potrebné palivo pre nový raketový rast.

SÚŤAŽ | Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich vyskúšať? Vyhrajte ročné predplatné na trading botov, podmienky sú jednoduché!

Nezabúdajte však, že s rastúcou cenou rastie aj trhová kapitalizácia. Čím je kapitalizácie vyššia, tým nákladnejší je ďalší rast. Trhová kapitalizácia je aktuálne takmer 40 miliárd, takže ak by Shiba Inu chcela opäť stúpnuť o 1000%, mala by skoro takú trhovú kapitalizáciu ako samotné Ethereum, čo znie aktuálne skôr ako utópia. Najľahšie sa rastie malým projektom s nízkou kapitalizáciou, je je zisk stoviek až tisícov percent „bežná“ záležitosť.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Investor, ktorý predpovedal krízu v 2008 sa vyjadril ku kryptomene Shiba Inu

Kryptomeny, ktoré v lete robili zisky v tisícoch percent ožívajú – Začína druhé kolo?

Niekto kúpil CryptoPunk NFT za 532 miliónov dolárov. Jednalo sa však o premyslený podvod

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Twitter

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne