Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

3 play-to-earn NFT hry, ktoré čoskoro štartujú a majú obrovský potenciál

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Popularita play-to-earn NFT hry Axie Infinity spôsobila obrovský boom v hernej oblasti. Po úspechu tejto hry začalo vznikať obrovské množstvo hier, ktoré chcú byť tak úspešné ako Axie. Avšak s obrovským počtom hier je ťažké nájsť tú pravú. Dnes sa preto pozrieme na 3 najlepšie vyzerajúce hry, ktoré čoskoro štartujú a majú obrovský potenciál.

Faraland

Faraland je fantasy play-to-earn hra. Každý NFT hrdina z Faralandu je jedinečný. Krajina Faralandu má mnoho rôznych rás, ako sú ľudia, orkovia, anjeli, démoni, draci, elfi a víly, ktoré čakajú na používateľov, aby ich objavili a vyzbrojili rôznymi predmetmi. Vďaka mnohým vzrušujúcim herným aktivitám môžu používatelia Faralandu využívať svojich hrdinov rôznymi spôsobmi. S hrdinami môžete plniť rôzne úlohy, misie, budete bojovať proti bossom, ale aj proti ľuďom v PvP arénach. Faraland je hra so zásadným a pútavým príbehom, ktorý je stredobodom celej hry.

Používatelia tiež budú mať k dispozícii veľa  možností ako zarobiť hraním hry. Možností, ako tak urobiť, je veľa. Podľa slov vývojárov, víziou je urobiť z Faralandu „prácu snov“ tým, že hráčom poskytnú príležitosti na vytváranie pravidelného príjmu z projektu.

O tejto hre sme vám písali aj samostatný článok:

Faraland – Najväčšia bojová play-to-earn NFT hra na BSC, ktorá čoskoro štartuje

Star Atlas

Star Atlas je aktuálne zrejme najočakávanejšou blockchainovou hrou. Je to veľkolepá strategická hra s vesmírnou tematikou, zasadená do roku 2620 a postavená na blockchaine Solana. Súdiac podľa trailerov, Star Atlas by mohol byť vizuálnym zážitkom. Hráči budú kapitánmi vesmírnych lodí, aby objavili rôzne nebeské a pozemské bohatstvo. Akonáhle sú tieto poklady a suroviny nájdené, je možné ich ťažiť, rafinovať a obchodovať na univerzálnom trhu. Hra bude obsahovať dve herné meny ATLAS a POLIS, vlastníctvo aktív založené na NFT, vstavané DeFi prostredníctvom decentralizovanej burzy Serum. V hre budú tiež dostupné rôzne cechy a aliancie. Star Atlas pripomína Entropia Universe alebo EVE Online s mechanikou play-to-earn vďaka skutočnej ekonomike poháňanej kryptomenami. Ak naplní očakávania, bude to určite jedna z najväčších hier s vesmírnou tematikou.

Illuvium

Illuvium je začínajúci svet RPG inšpirovaný Pokémonmi, kde hráči budú môcť chytať takzvaných Illuvialov alebo mimozemské príšery založené na NFT rôznych afinít, tried a schopností a bojovať proti iným hráčom, aby získali Ethereum. Hra je postavená na platforme Immutable X poháňanej StarkWare a očakáva sa, že bude vydaná koncom roka 2021. Jedným z najunikátnejších aspektov hry Illuvium je, že primárnou menou pre nákupy v hre bude Etheruem, zatiaľ čo pôvodný token ILV hry nebude mať nič spoločné s mechanikou hry. Namiesto toho bude slúžiť hlavne ako governance token. Držitelia ILV môžu napríklad v súčasnosti vkladať svoje tokeny do Illuvium Vault, ktoré v súčasnosti prináša APR až 63%.

Aj oblasti NFT a play-to-earn hier sa venujem na mojom Telegram kanáli, kde je už takmer 2000 ľudí. Pripojiť sa môže ktokoľvek a zadarmo.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Investor, ktorý predpovedal krízu v 2008 sa vyjadril ku kryptomene Shiba Inu

Štartuje ďalšia vlna NFT mánie? Štatistiky hovoria jasne

Kryptomena SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rastúca chamtivosť

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Star Atlas, Faraland, Illuvium

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne