Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

3 play-to-earn NFT hry, ktoré čoskoro štartujú a majú obrovský potenciál

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Popularita play-to-earn NFT hry Axie Infinity spôsobila obrovský boom v hernej oblasti. Po úspechu tejto hry začalo vznikať obrovské množstvo hier, ktoré chcú byť tak úspešné ako Axie. Avšak s obrovským počtom hier je ťažké nájsť tú pravú. Dnes sa preto pozrieme na 3 najlepšie vyzerajúce hry, ktoré čoskoro štartujú a majú obrovský potenciál.

Faraland

Faraland je fantasy play-to-earn hra. Každý NFT hrdina z Faralandu je jedinečný. Krajina Faralandu má mnoho rôznych rás, ako sú ľudia, orkovia, anjeli, démoni, draci, elfi a víly, ktoré čakajú na používateľov, aby ich objavili a vyzbrojili rôznymi predmetmi. Vďaka mnohým vzrušujúcim herným aktivitám môžu používatelia Faralandu využívať svojich hrdinov rôznymi spôsobmi. S hrdinami môžete plniť rôzne úlohy, misie, budete bojovať proti bossom, ale aj proti ľuďom v PvP arénach. Faraland je hra so zásadným a pútavým príbehom, ktorý je stredobodom celej hry.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Používatelia tiež budú mať k dispozícii veľa  možností ako zarobiť hraním hry. Možností, ako tak urobiť, je veľa. Podľa slov vývojárov, víziou je urobiť z Faralandu „prácu snov“ tým, že hráčom poskytnú príležitosti na vytváranie pravidelného príjmu z projektu.

O tejto hre sme vám písali aj samostatný článok:

Faraland – Najväčšia bojová play-to-earn NFT hra na BSC, ktorá čoskoro štartuje

Star Atlas

Star Atlas je aktuálne zrejme najočakávanejšou blockchainovou hrou. Je to veľkolepá strategická hra s vesmírnou tematikou, zasadená do roku 2620 a postavená na blockchaine Solana. Súdiac podľa trailerov, Star Atlas by mohol byť vizuálnym zážitkom. Hráči budú kapitánmi vesmírnych lodí, aby objavili rôzne nebeské a pozemské bohatstvo. Akonáhle sú tieto poklady a suroviny nájdené, je možné ich ťažiť, rafinovať a obchodovať na univerzálnom trhu. Hra bude obsahovať dve herné meny ATLAS a POLIS, vlastníctvo aktív založené na NFT, vstavané DeFi prostredníctvom decentralizovanej burzy Serum. V hre budú tiež dostupné rôzne cechy a aliancie. Star Atlas pripomína Entropia Universe alebo EVE Online s mechanikou play-to-earn vďaka skutočnej ekonomike poháňanej kryptomenami. Ak naplní očakávania, bude to určite jedna z najväčších hier s vesmírnou tematikou.

Illuvium

Illuvium je začínajúci svet RPG inšpirovaný Pokémonmi, kde hráči budú môcť chytať takzvaných Illuvialov alebo mimozemské príšery založené na NFT rôznych afinít, tried a schopností a bojovať proti iným hráčom, aby získali Ethereum. Hra je postavená na platforme Immutable X poháňanej StarkWare a očakáva sa, že bude vydaná koncom roka 2021. Jedným z najunikátnejších aspektov hry Illuvium je, že primárnou menou pre nákupy v hre bude Etheruem, zatiaľ čo pôvodný token ILV hry nebude mať nič spoločné s mechanikou hry. Namiesto toho bude slúžiť hlavne ako governance token. Držitelia ILV môžu napríklad v súčasnosti vkladať svoje tokeny do Illuvium Vault, ktoré v súčasnosti prináša APR až 63%.

Aj oblasti NFT a play-to-earn hier sa venujem na mojom Telegram kanáli, kde je už takmer 2000 ľudí. Pripojiť sa môže ktokoľvek a zadarmo.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Investor, ktorý predpovedal krízu v 2008 sa vyjadril ku kryptomene Shiba Inu

Štartuje ďalšia vlna NFT mánie? Štatistiky hovoria jasne

Kryptomena SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rastúca chamtivosť

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Star Atlas, Faraland, Illuvium

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.