Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (1.2.): ETF, PayPal, Fidelity, Binance či IBM

Článok

Krypto správy dňa
Krypto správy dňa

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Piatkový prehľad zo sveta kryptomien

CBOE podala novú žiadosť o chválenie Bitcoin ETF

Chicagská burza CBOE spoločne s investičnou spoločnosťou VanEck a spoločnosťou finančných služieb SolidX, opätovne podali svoju žiadosť na Americkú komisiu pre cenné papiere a burzu (SEC) o schválenie Bitcoin ETF. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

CBOE, VanECk a SolidX podali novú žiadosť o schválenie Bitcoin ETF

Nosekovi je ľúto, že s Muskom nemali čas na vytvorenie decentralizovanej meny

Spoluzakladateľ spoločnosti PayPal Luke Nosek povedal, že jeho firma pôvodne chcela vytvoriť vlastnú digitálnu menu, ktorá by bola nezávislá od bánk a vlád, podobne ako sú súčasné kryptomeny. Uviedol to počas Svetového ekonomického fóra v Davose. Viac sa dozviete v tomto článku.

Spoluzakladateľ PayPal ľutuje, že s Muskom nemali čas na vytvorenie decentralizovanej meny

Fidelity je vo fáze finálneho testovania

Americký finančný gigant Fidelity uviedol, že jeho platobná platforma pre obchodovanie s kryptomenami a ich úschovu podlieha záverečnej skúške a je a vo fáze zdokonaľovania procesov. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Fidelity vstupuje do finálnej fázy testovania svojej platformy

Trh s kryptomenami vraj čaká tichý rok

Trh s kryptomenami zažije v roku 2019 tiché obdobie, zatiaľ čo krypto-firmy sa budú zameriavať na budovanie infraštruktúry. Myslí si to generálny riaditeľ spoločnosti CoinList Andy Bromberg. Viac sa dozviete v tomto článku.

CEO CoinList: Kryptomeny čaká tichý rok 2019. Bude však viesť k inovácii

Rýchle správy

BINANCE: Na burze Binance môžete odteraz kupovať kryptomeny platobnou kartou VISA alebo MasterCard. Podrobnosti v tomto našom článku.

BINANCE: Najväčšia burza s kryptomenami zalistovala do svojej ponuky ďalší stablecoin USDS v pároch BNB/USDS a BTC/USDS.

IBM: Spoločnosť IBM, ktorá vyvíja veľké úsilie v oblasti blockchain technológie, dokončuje test v rámci ktorého chce dosiahnuť urýchlenie efektívnosti vo viacerých obchodných prostrediach. Blockchain v rámci testu využilo IBM na zníženie papierovania a nákladov na prepravu pomarančov do Singapuru.

ČÍNA: Správny úrad pre potraviny a liečiva v okrese Chongqing bude využívať blockchain technológiu na posilnenie dohľadu nad zabezpečovaním kvality potravín a liečiv s lepšou vy sledovateľnosťou životného cyklu výrobku a opatreniami na boj proti ich falšovaniu.

Včerajší diel kryptonoviniek:

Rýchle správy dňa (31.1.): Bitcoin môže klesnúť až k $2000, Výborná správa od Binance DEX

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.