Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Fidelity vstupuje do finálnej fázy testovania svojej platformy

Článok

Fidelity
Fidelity

Americký finančný gigant Fidelity uviedol, že jeho platobná platforma pre obchodovanie s kryptomenami a ich úschovu podlieha záverečnej skúške a je a vo fáze zdokonaľovania procesov.

Spoločnosť prezradila, že v súčasnosti testuje systém za pomoci malej vybranej skupiny klientov a medzitým pokračuje v budovaní infraštruktúry platformy.

,,Naši prvotní klienti sú dôležitou súčasťou našich záverečných skúšok a procesov zdokonaľovania, ktoré nám nakoniec umožnia poskytovať tieto služby širšiemu súboru oprávnených inštitúcii,” konštatuje spoločnosť vo svojom príspevku na medium.com.

Ako sme vás informovali už predvčerom, spoločnosť Fidelity, ktorá patrí medzi 5 najväčších správcov investičných aktív v USA, ktorých hodnota je aktuálne viac ako 7,2 bilióna dolárov, začne v rámci svojej dcérskej firmy Fidelity Digital Asset Srrvices ponúkať možnosť bezpečnej úschovy Bitcoinu veľkým inštitucionálnym investorom v rámci vlastného Custody riešenia.

„Custody Services sú depozitné služby, ktoré sú bežné na tradičných akciových dlhopisových trhoch. Sú to služby tretích strán, ktoré ponúkajú držbu aktív na zníženie pravdepodobnosti krádeže. Depozitné služby sa líšia od bank tým, že nemôžu používať uložené finančné aktíva na svoje vlastné účely.“

Fidelity v rámci blogového príspevku skonštatovala, že vývojový tím spolupracuje s audítormi, aby zabezpečil dodržiavanie predpisov a prispôsobil existujúce operačné procesy novej platforme orientovanej na kryptomeny. Oficiálne spustenie platformy sa očakáva už ku koncu marca 2019.

Investičný gigant Fidelity začne v marci ponúkať svoje Custody služby pre Bitcoin

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.