Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Rýchle správy dňa (31.1.): Bitcoin môže klesnúť až k $2000, Výborná správa od Binance DEX

Článok

DEX
DEX

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Štvrtkový prehľad zo sveta kryptomien

Decentralizovaná burza Binance bude kompatibilná s hardware peňaženkami

Dlhoočakávaná decentralizovaná Binance DEX, ktorej by sme sa mali dočkať už v prvom štvrťroku, oznámila, by mala byť kompatibilná s hardware peňaženkami, čím vytvorí prakticky najbezpečnejšiu formu držania kryptomien. Oznámil to oficiálny Twitter účet Binance DEX, na ktorom bola zverejnené fotografia hardware peňaženky Ledger Nano S pripojenej na burzu v rámci testovania. ,,Binance DEX bude podporovať hardware peňaženky od prvého dňa spustenia. Takže si môžete byť istí tým, že vaše privátne kľúče nikdy neodídu z vášho zariadenia,” uviedol šéf Binance Changpeng Zhao.

Kryptomeny prekonali historický negatívny míľnik

Podľa kryptoanalytika Jonnyho Moea kryptomeny oficiálne vstúpili do svojho najdlhšieho medvedieho trhu v histórii, no budúci bullrun môže trvať dlhšie, než tie predchádzajúce. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Kryptomeny sú oficiálne v najdlhšom medveďom trhu v histórii

Ripple má nového hlavného právnika

Spoločnosť Ripple oznámila, že najala bývalého hlavného právnika právneho oddelenia anglickej banky HSBC Stuarta Alderotyho, aby dohliadal na právne služby a dodržiavanie právnych predpisov. ,,Stuart prináša úroveň skúsenosti a odborných znalostí, ktoré budú nevyhnutné pre podporu nielen rastu Ripple, ale aj rastu celého priemyslu,“ uviedol CEO spoločnosti Brad Garlinghouse. (cointelegraph)

Bitcoin môže klesnúť až k $2000, tvrdí DonAlt

Ak sa Bitcoin neudrží medzi hodnotou 3300 až 3500 dolárov, jeho hodnota môže rýchlo padnúť až k 2000 dolárov. ,,Nachádzame sa v poslednej nákupnej zóne pred novým low,” uviedol známy trejder DonAlt. Druhou alternatívou je korekcia v podobe odrazu na  4000 dolárov, no tá sa javí vzhľadom na nedostatok dynamiky trhu ako čoraz menej pravdepodobná, bez toho, aby ju podporil nejaký významný katalyzátor. S názorom, že Bitcoin môže ísť aj nižšie, súhlasí aj trejder Mayne: ,,Očakával som, že na týchto úrovniach bude výraznejšia reakcia na cenu, nevyzerá to dobre.” (ccn)

Rýchle správy

PRIESKUM: 79% účastníkov podujatí týkajúcich sa krytpomien je mužského pohlavia, tvrdí to softvérová spoločnosť Bizzabo, ktorá analyzovala registračné informácie 100 rôznych kryptomenových eventov uskutočnených v 15 rôznych krajinách. 57% z týchto ľudí bolo zamestnaných vo finančnom sektore, 14% v oblasti IT a 10% v bankovníctve.

JUŽNÁ KÓREA: Juhokórejská fintech spoločnosť BxB Inc. uvádza na trh prvý stablecoin, ktorý je krytý kórejskou menou won (KRW).

ETHEREUM CLASSIC: Bob Summerwill, developer blockchain tech-spoločnosti ConsenSys, sa stal výkonným riaditeľom spoločnosti Ethereum Classic Cooperative, ktorá spravuje vývoj a rast protokolu kryptomeny Ethereum Classic. Summerwill má rozvíjať vzťahy, ktore pomôžu poslaniu organizácie a prispejú k rozvoju komunity Ethereum Classic.

IOTA: Dánska štátna energetická spoločnosť Energinet rozšírila svoje partnerstvo so sieťou IOTA, aby preskúmala využitie jej technológie v nových oblastiach. Firma chce zistiť, ako môže využiť technológiu Iiota Tangle na trhoch s energiou a internetom veci (IO).

BINANCE: Burza Binance po vzore jej konkurencie plánuje spustenie mimoburzového OTC marketu. Mal by byť určený pre klientov, ktorý obchodujú v objemoch aspoň 20 BTC.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.