Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

CEO CoinList: Kryptomeny čaká tichý rok 2019. Bude však viesť k inovácii

Článok

Andy Broomberg
Andy Broomberg

Trh s kryptomenami zažije v roku 2019 tiché obdobie, zatiaľ čo krypto-firmy sa budú zameriavať na budovanie infraštruktúry. Myslí si to generálny riaditeľ spoločnosti CoinList Andy Bromberg.

Po rekordných maximách na konci roka 2017 bol trh s kryptomenami v roku 2018 ovládnutý medveďmi. Hlavné kryptomeny utrpeli výrazné straty vrátane Bitcoinu, ktorý ku koncu roka klesol oproti svojmu maximu o 74 percent. Medvedí trh však pokračoval aj v januári 2019, počas ktorého klesla hodnota BTC, ETH a XRP na svojich mesačných grafoch od 9 do 22 percent.

,,V roku 2019 sa budú vývojári orientovať na budovanie systému. Myslím si, že trh bude trochu ticho, zatiaľ čo ľudia sa budú sústrediť na skutočné vytváranie vecí. Bude to niečo ako Mezopotámia, moment kolísky civilizácie, kde každý kto má ingrediencie, ktoré potrebuje, sa musí sústrediť na budovanie impéria, aby vytvoril budúcnosť. Presne o tom bude tento rok,” skonštatoval Bromberg.

CoinList je firma, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie počiatočných ponúk mincí (ICO). Do svojej ponuky zaradila doposiaľ 5 ICOs: Filecoin, BLockstack, Props, Original TrustToken, z ktorých ani jedna zatiaľ neuviedla do obehu svoj token. CoinList vyberá a preveruje každý projekt a predáva tokeny len akreditovaným investorom, pod čo spadajú jednotlivci s ročným príjmom nad 200 0000 dolárov alebo čistými aktívami nad jeden milión dolárov s výnimkou nehnuteľnosti, ktorá je ich trvalým bydliskom.

Bromberg v úvode mesiaca povedal, že ďalším krokom pre kryptomeny je nájdenie spôsobu, ako možno využiť tuto technológiu na produkty, ktore by mohli ľudia používať. ,,Vybudovanie produktov pre konzumentov je naozaj ťažké. Vývojová súprava nástrojov ešte neexistuje.”

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.