Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Pridajú Shiba Inu na Robinhood? Petíciu podpísalo už cez 250 000 ľudí

Článok

Dogecoin
Pixabay.com

Témou posledných dní je jednoznačne kryptomena Shiba Inu, ktorej popularita rastie každým dňom a komunita okolo tejto mince neustále rastie a dosahuje rekordné hodnoty. Aktuálne beží petícia za pridanie kryptomeny SHIB na platformu Robinhood, pričom ju podpísalo už 250 000 ľudí.

Veľká snaha komunity

Podpisovatelia petície „Dogecoin killer“ na Change.org vyzvali, aby obchodná platforma Robinhood zahrnula populárnu kryptomenu Shiba Inu vo svojom obchodnom portfóliu.

„Presvedčme Robinhood, aby bola prvou tradičnou maklérskou spoločnosťou, ktorá nastúpi do vlaku s kryptomenami.“

Uvádza sa v petícii a zároveň tiež hovoria, že pridanie Dogecoinu (DOGE) bolo veľkým úspechom pre túto obchodnú platformu a jej investorov. Dogecoin bol totiž v druhom štvrťroku zodpovedný za ohromných 62% tržieb z krypto transakcií. 

Tvorcovia tejto petície hovoria, že všetko nasvedčuje tomu, že Robinhood nakoniec bude podporovať obchodovanie Shiba Inu. Petícia, ktorá získala viac ako 258 000 podpisov a je na ceste k dosiahnutiu hranice 300 000, odráža veľkú retailovú základňu fanúšikov Shiba Inu, ktorú je možné vidieť aj na platformách sociálnych sietí, ako sú Twitter, Facebook a Instagram. Na Twitteri dokonca profil tohto tokenu nedávno dosiahol 1 milión sledovateľov.

Najnovšia zbierka Shiba NFT, ktorá zahŕňala 10 000 NFT známych ako Shiboshi, sa vypredala už za 35 minút vďaka obrovskému záujmu.

Výhra pre obe strany

Vzhľadom na popularitu DOGE a obrovské výnosy, ktoré táto meme kryptomena zabezpečila, z ekonomického hľadiska by bolo pridanie SHIB na Robinhood pre túto platformu jasnou výhrou. Taktiež vzhľadom na súčasnú popularitu SHIB a skutočnosť, že zmenáreň Coinbase Pro už tiež pridala Shiba Inu, môže to kladne zahrať do karát pri rozhodovaní.

Obchodná platforma Robinhood má aktuálne cez 22,5 milióna aktívnych používateľov, ktorí by zrazu mali možnosť investovať do kryptomeny SHIB. To by nepochybne ešte viac dvihlo cenu tokenu ako aj fanúšikovskú základňu. Z ekonomického hľadiska by to bola výhra pre obidve strany. Uvidíme, či sa toho dočkáme. Podľa rôznych insiderov je toto pridanie len otázkou času, pretože sa dolaďujú už len posledné detaily. Či je toto tvrdenie pravdivé, zistíme čoskoro.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Coinbase spustí vlastný NFT trh – Bude však iný než OpenSea

Na ceste za Polkadot parachainami: Poznáme termíny DOT aukcií! (8. diel)

Star Atlas: NFT play-to-earn hra s vesmírnou tématikou, ktorá vás dostane

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Micky

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne