Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Polygon prekonal Ethereum v dôležitej štatistike vôbec po prvýkrát

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Sieť Polygon dosiahla obrovský míľnik, na svojej ceste za úspechom, keď v dôležitom ukazovateli z on-chain prostredia dokázala poraziť samotné Ethereum. Podľa slov vývojárov Polygonu je to však len začiatok.

Dôležitý míľnik

Sieť Polygon dosiahla veľký míľnik, pretože počet jej denných aktívnych adries vôbec prvýkrát od jej vzniku prekročil denné aktívne adresy siete Ethereum. Spoluzakladateľ Polygonu Mihailo Bjelic 27. septembra zverejnil tweet, v ktorom hovoril, že je to len začiatok.

https://twitter.com/MihailoBjelic/status/1443041767725674499

Počet adries MATIC je teraz 351 000, pričom Ethereum je na hodnote 326 000. Táto skutočnosť je pozoruhodným míľnikom pre sieť, ktorá sa rýchlo stala akýmsi štandardom na trhu. Jeho škálovacie riešenia druhej vrstvy boli rýchlo integrované do niekoľkých projektov, ktoré oceňovali jeho účinnosť.

Polygon pomohol znížiť poplatky za gas a výrazne zvýšiť rýchlosť transakcií pri zachovaní zabezpečenia siete. Framework je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre vývojárov.

Veľká aktivita a snaha napredovať

Matic bol založený v roku 2017 osobami Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal, Anurag Arjun a Mihailo Bjelic. Jedná sa o open source projekt. Medzi poradcov Polygonu patria Hudson Jameson, Ryan Sean Adams, Anthony Sassano, Pete Kim a John Lilic. Od svojho vzniku Polygon neustále dosahuje pokrok vo svojom technickom vývoji a expanzii do ekosystému Ethereum.

Najmä rok 2021 bol pre projekt fenomenálnym rokom. Polygon nespomalil a naďalej napreduje. Okrem získania niektorých veľkých mien získali finančné prostriedky z viacerých zdrojov ako napríklad Ernst and Young. V sieti boli spustené aj Cream Finance a Set Protocol. Polygon sa tiež rozširuje do oblasti NFT s novou divíziou zameranou na hry a NFT. Prvým projektom, ktorý Polygon Studios spustilo, je platforma Rario NFT. Pokiaľ ide o technický vývoj, tím vydal blockchain na všeobecné účely s názvom Avail. Ten ponúka samostatné reťazce a bočné reťazce. Dodáva sa s niekoľkými funkciami, ktoré uľahčujú spustenie a ovládanie blockchainu. S trendom trhu smerom k NFT pracuje aj na poskytnutí dodatočného zabezpečenia NFT a dApps v spolupráci s Aleph.im.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Facebook investuje 50 miliónov USD do vlastného virtuálneho sveta – Toto zatiaľ vieme

Binance má ďalšie problémy – Je vyšetrovaná kvôli možnej manipulácii cien

Na ceste za Polkadot parachainami: Situácia sa komplikuje (6. diel)

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Beincrypto

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.