Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

PancakeSwap spustí NFT trhovisko, do predaja pôjde aj ich prvá unikátna NFT kolekcia

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia decentralizovaná zmenáreň na sieti Binance Smart Chain, PancakeSwap, nedávno oznámila spustenie vlastného NFT trhoviska, pričom pripravujú aj predaj vlastnej NFT kolekcie. Z tej posledné dni zverejňujú pár ochutnávok a vyzerá to ozaj dobre.

Prosby boli vyslyšané

PancakeSwap zverejnil ciele vytvoriť vlastný NFT market 20. augusta prostredníctvom svojej oficiálnej stránky na webe Medium. Tento krok opäť ukazuje, že PancakeSwap má záujem starať sa o ich komunitu a pokračovať v neustálom úsilí zlepšovať a diverzifikovať svoju platformu. Veľa ľudí si totiž želalo aby na sieti BSC vznikla obdoba OpenSea.

„Počuli sme vaše želania, videli sme vaše tweety ohľadom NFT trhu. S radosťou oznamujeme – pracujeme na tom. Ako obvykle nebudeme zdieľať presný termín, ale pracujeme na tom, aby sme čo najskôr dodali čo najjednoduchšiu verziu, ktorú potom vylepšíme.“

NFT Trhovisko

Trh bude spočiatku začínať ako Minimum Viable Product (MVP), čo znamená, že toto je prvotná verzia produktu, avšak s dostatočne veľkým počtom funkcií. V prvotnej podobe budú môcť používatelia obchodovať iba s NFT od PancakeSwap. Po prechode z MVP tím rozšíri trh o širšiu škálu NFT. Je zaujímavé, že prostredníctvom CAKE nebudete môcť nakupovať NFT. Počiatočné vlastnosti sú nasledujúce:

– Používatelia budú môcť nakupovať a predávať NFT

– Obchody sa budú vykonávať v BNB/WBNB

– Poplatky zarobené na trhu budú použité na odkúpenie a spálenie CAKE

Počiatočné obchodovateľné NFT budú z PancakeSwapu a budú súčasťou vôbec prvej zbierky.

Vlastná kolekcia

Tím uviedol, že presné počty NFTešte nie sú isté, ale celkový počet NFT bude obmedzený. Tiež vysvetľujú, že každý NFT bude jedinečný podľa súboru vlastností, ktoré označujú jedinečnosť. Tím potvrdil, že na to, aby sa používatelia mohli zúčastniť, musia mať hotový profil PancakeSwap a budú musieť zaplatiť poplatok za minting NFT v CAKE. Všetky tieto CAKE budú spálené, čím sa zníži množstvo CAKE v obehu. Vývojári postupne zverejňujú zopár z budúcich NFT ako ochutnávku. Nižšie si ich môžete prezrieť.

„K dispozícii bude 10 000 #PancakeSquad NFT. 10 z nich bude unikátnych 1 z 1 verzií. Tu je jeden [Cactus Emoji], “uviedla 3. septembra vo svojom profile populárna decentralizovaná burza.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1433756787686010883

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1434177577694810120

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1434445891872514050

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1434834569052647426

Nedá sa s určitosťou povedať, čo sa stane, keď budú tieto NFT vydané. Na Binance Smart Chain (BSC) je zopár dobrých trhov s NFT, pričom veľká časť pozornosti zostáva na sieti Ethereum alebo sa presťahovala na sieť Solana. Má PancakeSwap na to, aby trochu zmenil dianie na trhu? Odpoveď na túto otázku zatiaľ nepozná nikto. 

Prečítajte si zaujímavé novinky

NFT mánia pokračuje, trh OpenSea posledný týždeň zdvojnásobil objemy

Záujem o pasívny príjem kryptomien stúpa – Lending platforma Celsius vzrástla o 1900%

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Pancakeswap Medium

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.