Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Nová play-to-earn hra Sidus NFT Heroes – Pôjde po vzore Axie Infinity?

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Aktuálne vzniká veľké množstvo blockchain NFT hier, ktoré ponúkajú hráčom model play-to-earn, čo v praxi znamená, že za hraním hry vedia zarábať. Jednou z takýchto hier je aj hra Sidus NFT Heroes, ktorá je inšpirovaná hrou Axie Infinity a má rovnaké ambície.

O hre

NFT Heroes je zbierka 6 000 unikátnych NFT avatarov vytvorených spoločnosťou NFT STARS v spolupráci s viac ako 200 modernými umelcami z medzinárodného kolektívu umelcov známym ako NFT256. Projekt NFT Heroes je najväčšou spoluprácou v oblasti NFT. Veľký počet tvorcov, ktorí na kolekcii pracujú zaisťuje, že každý hrdina bude skutočne jedinečný. Kolekcia obsahuje spolu 4500 základných hrdinov NFT, 1 000 Rare hrdinov a 500 Legendary hrdinov. Kúpiť je možné iba originálnych hrdinov, každý za 0,055 ETH. Vzácni a legendárni hrdinovia sú vytváraní pomocou upgrade kariet pomocou Galaxy Modificator, mechanizmu aktualizácie poháňaného VRF funkciou.

V hre sa nachádza 12 rôznych planét a charakter a vzhľad každého hrdinu je ovplyvnený planétou, z ktorej pochádzajú. Planéty sú inšpirované reálnymi kryptomenami. Každá postava má 11 jedinečných vlastností – batoh, okuliare, helma atď. Používatelia môžu svojich hrdinov ďalej vybaviť brnením a muníciou na Galaxy Marketplace, kde môžu získať položky, ktoré sa inšpirovali stovkou najlepších krypto projektov. NFT Heroes je 100% crypto-friendly projekt, ktorý dáva svojim používateľom možnosť obdariť svojho hrdinu funkciami, ktoré sú charakteristické pre ich obľúbené krypto projekty. 

https://static.news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2021/08/siduss-3.png

Pasívny príjem

Kúpou takéhoto hrdinu si používateľ zaručuje nepretržitý pasívny príjem. SIDUS rozdeľuje 50% vybraných poplatkov zo všetkých predajov na sekundárnom trhu späť používateľom. Jedinou podmienkou, ktorú musia užívatelia splniť, aby tieto odmeny, je držať v peňaženke minimálne 200 dolárov v tokenoch NFTS alebo MILK2. Pre lepšie pochopenie – za každý predaj NFT na OpenSea ide vývojárom tohto projektu podiel 10%. Z tohto podielu následne polovicu rozdelia späť hráčom, ktorý splnia tieto podmienky.

V hre sa bude využívať token NFTS. Pred uvedením hry na trh tím vydá niekoľko ďalších funkcií, ktoré držiteľom NFT hrdinov ponúknu mnoho príležitostí na zárobok. SIDUS povolí Galaxy Staking – hráči budú môcť uzamknúť svoje NFT a získavať odmeny v tokenoch NFTS. V závislosti od vzácnosti NFT hrdinov – pôvodnej, vzácnej alebo legendárnej – budú hráči odmeňovaní odlišne. Tokeny získané zo stakingu bude možné použiť na Galaxy Marketplace na nákup zbraní novej generácie a brnenia. Hráči tak budú môcť spojiť príjemné s užitočným – zabávať sa hraním hryy a zároveň pri tom zarábať. V hre budú taktiež dostupné PVP duely, kampane a vojny planét. Toto všetko bude dostupné priamo po spustení hry, ktoré príde už čoskoro.

Veľký záujem

Záujem o týchto NFT hrdinov je obrovský. V prvom kole predaja, kedy bolo k dispozícii 2000 hrdinov, spadol celý web. Hoci vývojári počítali s prípadným náporom, nečakali až takýto záujem. Podľa ich informácií sa v čase spustenia predaja na webe nachádzalo až 10 000 ľudí, ktorí si chceli týchto NFT hrdinov kúpiť. Tento nápor takisto vyhnal transakčné poplatky na ETH sieti na stovky až tisíce dolárov.

Ďalšie kolo predaja hrdinov je na pláne 10. septembra. Ak nechcete čakať na predaj, môže navštíviť priamo trhovisko OpenSea, kde si môžete kúpiť nejakého z NFT hrdinov. Ceny sa pohybujú medzi 0,05 až 0,2 ETH.

Prečítajte si zaujímavé novinky

NFT mánia pokračuje, trh OpenSea posledný týždeň zdvojnásobil objemy

Záujem o pasívny príjem kryptomien stúpa – Lending platforma Celsius vzrástla o 1900%

Trading boti aktuálne dosahujú najväčšie zisky za posledné mesiace. Vyskúšať si ich môžete aj vy!

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Nftheroes

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.