Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Najväčšie Ethereum veľryby okrem ETH posledné týždne kupujú vo veľkom aj 2 ďalšie altcoiny

Článok

Ethereum
Pixabay.com

Web, ktorý sleduje 1000 najväčších veľrýb na sieti Ethereum odhalil, že tieto veľryby posledné týždne vo veľkom nakupujú okrem ETH aj 2 ďalšie altcoiny.

Veľké nákupy

Web WhaleStats uvádza, že za posledný týždeň 1000 najväčších ETH adries nakúpilo Polygon (MATIC) a Chainlink (LINK) viac ako akékoľvek iné kryptomeny hneď po Ethereu (ETH) a stablecoinoch USD Coin (USDC) a Tether (USDT).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Polygon je riešenie na škálovanie blockchainu navrhnuté tak, aby umožnilo široké prijatie decentralizovaných aplikácií na blockchaine Ethereum. Jeho natívny token, MATIC, sa v súčasnosti obchoduje za 2,33 USD, čo je o 17% viac ako bola jeho cena pred mesiacom. V jednej obzvlášť veľkej transakcii kúpila veľryba Ethereum v rámci jediného obchodu MATIC v hodnote viac ako 15,2 milióna dolárov. Priemerný nákup MATIC medzi 1000 najlepšími ETH veľrybami je podľa WhaleStats približne 530 000 dolárov.

Druhým z dvojice je Chainlink. Tento týždeň LINK podľa WhaleStats preskočil aj Litecoin (LTC) ako najobchodovanejší token spomedzi 1000 najlepších ETH peňaženiek. Chainlink je decentralizovaná služba Oracle, ktorá spája smart kontrakty a umožňuje akémukoľvek blockchainu prístup k údajom v reálnom svete. Natívny token siete, LINK, sa v čase písania tohto článku obchoduje za 26,45 USD, čo je o približne o 35% viac ako jeho cena pred mesiacom.

Portfólio ETH veľrýb

Ak sa pozrieme na celkové portfólio najväčších veľrýb na sieti Ethereum, nebude prekvapením, že drvivú väčšinu kapitálu držia v ETH. Na druhom mieste je token FTT burzy FTX a v tesnom závese na treťom mieste je meme kryptomena Shiba Inu. U oboch je priemerná hodnota držaná v peňaženkách okolo 1,5 milióna dolárov.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

Na NFT prerobí až 95% investorov – Ako patriť medzi tých úspešných 5%?

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Dailyhodl

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.