Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Najväčšia singapurská banka zvažuje rozšírenie svojich kryptomenových služieb

Článok

Singapur
Zdroj: Piratebay.com

Najväčšia banka v Singapure DBS Bank, ktorá sa včera pochválila rekordnými ziskami za rok 2021, oznámila, že pracuje na rozšírení svojej kryptomenovej burzy nad rámcuj súčasného riešenia, ktoré je určené len pre inštitucionálnych klientov.

Počas zverejňovania výsledkov za rok 2021 to naznačil generálny riaditeľ DBS Bank Piyush Gupta, keď dostal otázku, či má táto banka nejaké plány súvisiace so zavedením obchodovania s digitálnymi aktívami pre retailových investorov. Gupta síce neposkytol priamu odpoveď, ale povedal, že iniciovali práce s cieľom rozšíriť svoju súčasnú investorskú základňu v oblasti kryptomien.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Začali sme pracovať na tom, aby sme zistilo, ako sa k tomu dostaneme rozumným spôsobom, a ako to robiť nad rámec súčasnej investorskej základne. To zahŕňa naše uistenie sa, že vhodné premýšľame o veciach, ako sú potenciálne podvody.

CEO DBS Bank tým chcel povedať, že chcú byť v súvislosti s produktmi spojenými s kryptomenami veľmi opatrní, aby neponúkali také kryptomeny alebo služby, ktoré môžu byť kontroverzné alebo na hrane zákona.

Gupta zároveň uviedol, že s prácou na zmieňovaných pozorovaniach pravdepodobne neskončila skôr než koncom roka 2022, čo znamená, že produkty spojené s kryptomenami pre retailových investorov nezačnú ponúkať skôr než v roku 2023.

Najväčšia singapurská banka má podľa COintelegraph predstavu, podľa ktorej by ponúkla užívateľom prístup k digitálnym aktívam v omnoho “pohodlnejšej forme“, než ju majú v súčasnosti, pričom im chce umožniť okamžite online vklady a transakcie bez toho, aby sa museli spoliehať na bankových sprostredkovateľov.

Ďalšie zaujímavé články

Férová cena Bitcoinu je $38 000, no pôjde aj na $150 000, tvrdí najväčšia banka na svete

Táto „celebritná“ dvojica hackla kryptomenovú burzu Bitfinex! Hrozí jej 20-ročné väzenie

Wells Fargo: Kryptomeny sa čoskoro môžu dostať do fázy „nezastaviteľnej adopcie“

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.