Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Článok

binance
Binance.com

Najväčšia a najpopulárnejšia kryptomenová burza Binance potešila svojich európskych zákazníkov. Po niekoľkých mesiacoch sa na ňu totiž postupne plnohodnotne vráti možnosť posielania eur skrz SEPA prevody.

SEPA prevody, ktoré umožňovali výhodné a rýchle posielanie peňazí na burzu Binance, ale aj z nej naspäť na bankový účet (čiže vklady aj výbery), boli pozastavené v júli 2021 pre problémy s európskymi regulačnými úradmi. Od oného momentu sa tak skomplikoval značnej časti európskych používateľov priamy prístup na túto burzu s ich fiatovými peniazmi, ktoré mali pripravené na investíciu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Burza Binance včera 26. januára 2022 však potešila svojich zákazníkov z Európy informáciu, že v rámci spolupráce so spoločnosťou PaySafe postupne opäť obnoví eurové SEPA platby. Už teraz by mala byť táto funkcionalita dostupná v rámci užšieho okruhu používateľov, pričom v priebehu nasledujúcich týždňov by mala byť sprístupnená všetkým občanom Európskej únie, ale aj niekoľkých krajín mimo EÚ.

Nezabudnite využiť výhodný registračný link

Našich čitateľov by sme radi upozornili, že cez náš registračný link môžu získať až 20% doživotnú zľavu na poplatky pri spotovom obchodovaní na Binance. Ide o najväčšiu možnú zľavu, akú vám vieme sprostredkovať. Ak teda náhodou ešte túto najpopulárnejšiu svetovú burzu nepoužívate, neváhajte a využite tento link – len tak pre istotu, aby vás táto výhoda do budúcnosti neobišla.

Ak chcete vedieť o burze Binance viac, nezabudnite si prečítať našu podrobnú recenziu.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.