Sme aj na sociálnych sieťach

NFT

Multimilionár Kevin O’Leary: NFT sektor bude väčší než samotný Bitcoin

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Multimilionár Kevin O’Leary sa v rozhovore pre Forbes rozhovoril o téme kryptomien, ako aj o NFT. A práve o tomto novom trende si myslí, že prekoná samotný Bitcoin.

Obrovský potenciál NFT?

Multimilionár O’Leary v rozhovore pre Forbes uviedol, že si myslí, že NFT tokeny budú väčšie ako samotný Bitcoin. Ponúkajú veľkú hodnotu v oblasti autentifikácie, správy zásob a všetkých druhov prípadov využitia v rôznych triedach aktív. Podľa jeho slov dáva prednosť NFT viazaným na fyzické aktíva. Treba si totiž uvedomiť, že táto oblasť má oveľa väčší dosah a význam, než sú „obyčajné“ obrázky.

,,Investoval som do NFT projektu zameraného na priemysel s hodinkami. Vo svete totiž máme veľa podvodov pri zbieraní hodiniek, ktoré môžeme eliminovať pomocou skenovania ciferníkov s veľmi vysokým rozlíšením spojených s NFT, aby hodinár mohol identifikovať, čo vyrobili, kedy to vyrobili a kto ich vlastní. Urobil som materiálnu investíciu do spoločnosti Jordana Frieda, Immutable Holdings, ktorá vlastní NFT.com, ktorú spúšťa v januári, ako aj WonderFi, čo je spoločnosť, ktorá konsoliduje aktíva v krypto priestore.“

Čoraz viac sa v spojitosti aj s NFT spomína slovo bublina a to, že celý trh s NFT sa práve v takejto bubline nachádza a čoskoro spľasne. O’Leary na otázku, čo si myslí o bublinách na trhu odpovedal, že si treba uvedomiť, že trh je trh. Podľa jeho slov s ním nikto nemôže manipulovať, aj keď sú ľudia, čo tvrdia, že áno. Každú sekundu sa prijímajú milióny rozhodnutí o tom, akú hodnotu má niečo. A platí to pre každý trh, či už ide o tulipány, hodinky, kryptomeny, nehnuteľnosti, zlato alebo NFT.

Nepredstaviteľné predaje

Pri pohľade na obrázok nižšie sa skutočne môže zdať, že NFT sú v bubline, pretože ceny za tieto „obrázky“ sa bežnému človeku môžu zdať prehnané.

NFT si však rovnako ako svojich odporcov našli aj svojich podporovateľov, ktorí v ne veria a vidia v nich budúcnosť. Mnohí ich prirovnávajú k internetu v jeho začiatkoch. NFT sa však stávajú čoraz viac bežnou súčasťou nášho života, pričom takmer denne vidíme príspevky o slávnych ľuďoch, ktorí si kúpili nejaké populárne NFT za stovky tisíc dolárov, prípadne za milióny. Najnovšie to bol samotný spevák Eminem, ktorý si kúpil NFT zo zbierky BAYC za takmer pol milióna dolárov.

Takisto momentálne zrejme žiadne iné aktíva v oblasti kryptomien nemajú na svedomí toľko príspevkov o rozprávkovom zbohatnutí, než NFT. Existuje viacero šťastlivcov, ktorí kúpili NFT za pár stoviek a predali ho za milióny. Každá minca má však 2 strany a treba si uvedomiť, že nájsť cenné NFT v tejto oblasti je veľmi ťažké, pretože drvivá väčšina z nich nemá žiadnu pridanú hodnotu a skončíte pri nich v strate.

Pokiaľ vás zaujímajú NFT, môžete sa pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny, kde pravidelne zverejňujem rôzne tipy (nielen) na NFT, ktoré sa podarilo zhodnotiť v stovkách až tisícoch percent len za pár týždňov.

Nezabúdajte, že celá oblasť kryptomien spolu s NFT predstavujú obrovské riziko straty vašich finančných prostriedkov. Každú investíciu si preto dobre zvážte.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Terra je už druhá najväčšia DeFi sieť, kryptomena LUNA je na novom maxime. Čo spôsobuje rast?

Už aj Instagram bližšie skúma NFT – Toto zatiaľ vieme

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Aktuálne máte možnosť získať predplatné na trading botov na 2 roky v 75% zľave!

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Forbes

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.