Sme aj na sociálnych sieťach

NFT

Meta plánuje spustiť vlastné NFT trhovisko – Budete môcť kupovať NFT na Facebooku a Instagrame?

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spoločnosť Meta uvažuje o spustení vlastného NFT trhoviska. Znamenalo by to, že budete môcť kupovať, vytvárať a využívať NFT na Facebooku a Instagrame?

Veľké plány

Už čoskoro by vám Facebook a Instagram mohli umožniť používať NFT ako profilový obrázok, pričom spoločnosť Meta (býv. Facebook) pravdepodobne vybuduje NFT trhovisko, kde môžu používatelia vytvárať tieto nezameniteľné tokeny a obchodovať s nimi. To by mohlo katapultovať už aj tak prekvitajúci priemysel, ale mohlo by to znamenať aj obrovské riziká, keďže táto spoločnosť získa väčšiu moc a jej cieľom je očistiť svoje meno rebrandingom a uvedením populárnych produktov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zatiaľ čo sa technologickí giganti predháňajú v podpore tohto NFT odvetvia, ktoré sľubuje miliardové zisky, The Financial Times informoval, že spoločnosť Meta, predtým známa ako Facebook, diskutuje o možnosti vybudovať vlastný NFT trh a hľadá prototyp, ktorý by umožnil používateľom vytvárať a predávať nezameniteľné tokeny.

Instagram a Facebook

Tímy na Facebooku a Instagrame údajne tiež pripravujú funkciu, ktorá by sa mohla použiť na zobrazenie NFT ako profilových obrázkov týchto sociálnych médií. To by pravdepodobne poskytlo nové rozlíšenie medzi zobrazovaním pôvodných NFT a JPG, čím by sa zvýšila záľuba držiteľov NFT chváliť sa ich vlastníctvom. Tieto dve sociálne siete sa už nejaký čas zaujímajú o NFT. Minulý rok generálny riaditeľ Instagramu Adam Mosseri uviedol, že spoločnosť aktívne skúmala NFT spolu s tým, ako ich môžu sprístupniť širšiemu publiku.

Najväčšie NFT trhovisko OpenSea prekonalo hranicu 3,5 miliardy dolárov z hľadiska objemov obchodov za mesiac, keď prekonalo predošlé augustové maximum mesačných objemov na úrovni 3,4 miliardy dolárov. Takéto obrovské objemy pochopiteľne lákajú viacerých veľkých investorov, kde patrí aj spoločnosť Meta.

Facebook je však často obviňovaný, že uprednostňuje zisk pred ľuďmi, ohrozuje bezpečnosť používateľov a je nebezpečný najmä na mladšie generácie. Škandály viedli spoločnosť k strate popularity v priebehu rokov. Tieto nové snahy od spoločnosti Meta sa považujú za doteraz najväčšiu mainstreamovú podporu pre odvetvie NFT, ale za akú cenu? Podporuje Meta NFT alebo budú NFT podporovať temné ciele tejto firmy?

Pokiaľ vás zaujíma oblasť NFT a chcete sa dozvedieť viac informácií a tipov z tejto oblasti, môžete sa pridať do mojej bezplatnej Telegram skupiny, kde pravidelne zdieľam užitočné informácie (nielen) o NFT.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

Čo podľa Google trendov ľudia najviac v oblasti kryptomien vyhľadávajú? Výsledky vás (ne)prekvapia

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Bitcoinist

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.