Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

TIME sa stane prvým veľkým mediálnym domom, ktorý bude vlastniť kryptomenu Ethereum!

Článok

Ethereum
Pixabay.com

Magazín TIME, ktorý tento rok na seba upozornil krypotomenovú scénu predajom série NFT tokenov oznámil, že bude držať na svojej súvahe kryptomenu Ethereum (ETH). Stal sa tak prvým veľkým mediálnym domom, ktorý priznal držanie decentralizovaného digitálneho aktíva.

TIME potvrdil, že Ethery (ETH), ktoré bude evidovať v rámci svojej účtovnej súvahy, jej bude spravovať spoločnosť Galaxy Digital, za ktorou stojí miliardár Michael Novogratz. Zaujímavé je, že TIME tieto Ethery získal ako formu platidla práve od Galaxy Digital, ktorá skrz ne bude financovať novú kampaň týkajúcu sa fenoménu metaverse.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Spolupráca TIME s Galaxy Digital zahŕňa spustenie projektu “TIME 100 Companies Metaverse” a newstletteru o Metaverse „Into the Metaverse”. Naznačuje to, že rešpektovaný americký magazín by sa mal v nasledujúcich rokoch začať sústrediť na novinky z novovznikajúceho sveta virtuálnej reality. Okrem toho založí na svojich webových stránkach aj sekciu “TIME for learning”, ktorú by mala spustiť už v decembri. Obsahovať by mala ďalšie vzdelávacie zdroje o metaverse.

Pojem metaverse sa stal hitom najmä po tom, ako spoločnosť Facebook oznámila, že sa premenuje na META, keďže jej ambíciou je priviesť v nasledujúcich rokoch užívateľov svojich sociálnych sieti do sveta virtuálnej reality. V nej vidí kryptosekor veľké príležitosti, čo potvrdil aj CEO Galaxy Digital Michael Novogratz.

,,V priebehu nasledujúceho desaťročia sa metaverse stane čoraz dôležitejšou súčasťou svetovej ekonomiky. Našu fyzickú a digitálnu realitu je už teraz ťažké rozlíšiť. Tešíme sa na partnerstvo s TIME, ikonickou značkou, ktorá vie, ako prinášať inovácie a zaujať čitateľov, tvorcov a nadšencov,” uviedol miliardár, ktorý je dlhoročným bitcoinovým býkom, no zároveň aj fanúšikom kryptomeny Ethereum. Na jej pleciach by mohlo v budúcnosti vzniknúť mnoho projektov, ktoré by mohli vo svete metaverse nájsť svoje miesto.

Zdroje neuviedli, či TIME bude investovať do Ethereum aj priamo, alebo Galaxy Digital bude spravovať len aktíva, ktoré získa priam od Galaxy Digital a z predaja svojich produktov. Časť Etherov zarobil TIME aj v rámci predaja NFT série s názvom “TIMEPieces”.

Ďalšie zaujímavé články

Bitcoin má za sebou najvýznamnejšiu aktualizáciu za 4 roky – Taproot posilní najmä súkromie!

Bitcoinová peňaženka veľryby presunula po 8 rokoch $150 miliónov

Na mojej peňaženke som si našiel neznáme kryptomeny. Čo mám s nimi robiť?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.