Sme aj na sociálnych sieťach

NFT

Ľudia sa pýtali, kedy si Kanye West kúpi NFT. Ten im na to odpovedal svojským spôsobom.

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Svet NFT čoraz viac zaplavuje bežný svet, pričom mnoho celebrít sa chváli tým, aké drahé NFT sú kúpili. Medzi takéto osobnosti patria napríklad Eminem, Neymar, či Justin Bieber. Ľudia sa najnovšie opýtali aj rappera Kanye Westa, kedy si aj on kúpi alebo vytvorí NFT. Odpovedal im na to svojským spôsobom.

Kanye a NFT

Keďže čoraz viac celebrít kupuje a vytvára svoje vlastné NFT a propaguje ich, na rad prišiel aj rapper Kanye West, ktorý čoraz častejšie čelí otázkam, kedy si aj on nejaké kúpi. Ten na tieto všetky otázky odpovedal veľmi svojsky na jeho Instagrame.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V tomto nečakanom príspevku na Instagrame v pondelok večer rapper a módny návrhár zverejnil rukou napísanú poznámku na list papiera, ktorý končil slovami: „Nežiadaj ma, aby som robil pos*ané NFT.“ Ak poznámka na fotke nebola dostatočne jasná, mal by pomôcť jeho popis veľkými písmenami:

„Prestaňte ma žiadať, aby som robil NFT… ZATIAĽ NIE SOM NA TEJ VLNE. VYRÁBAM HUDBU A PRODUKTY V SKUTOČNOM SVETE.“

 

kanye insta

Známy rapper tak dal jasne najavo, že momentálne neplánuje kupovať ani vytvárať žiadne NFT. Na druhej strane, pod svojím podpisom „Ye“ v príspevku na Instagrame, dodal:

„Opýtajte sa ma neskôr.“ 

Popularita rastie

NFT ako také má 2 tábory – veľkých podporovateľov na jednej strane a zarytých odporcov na druhej. NFT však už dávno nie sú len obrázky. Tieto nezameniteľné tokeny už totiž naplno prenikli do hudobného priemyslu, pričom umelci ako Kings of Leon a Grimes ponúkajú svoje nové albumy ako NFT. Konkrétne v hip-hope naskočilo do vlaku NFT množstvo rapperov. Eminem, KSI, Future, DJ Khaled, Rich the Kid a Post Malone si kúpili drahé NFT zo zbierky Bored Ape Yacht Club, zatiaľ čo Timbaland zašiel ďalej než ktorýkoľvek z nich tým, že spustil produkčnú spoločnosť na vytváranie hudby pre vlastníkov Bored Ape NFT. Nas sa stal prvým, kto vytvoril dva nové single ako NFT na Royal, novej hudobnej NFT platforme, ktorú spustil DJ Justin „3LAU“ Blau.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

Čo podľa Google trendov ľudia najviac v oblasti kryptomien vyhľadávajú? Výsledky vás (ne)prekvapia

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj: Decrypt

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.