Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

LeBron James v spolupráci s Crypto.com bude deti vzdelávať o kryptomenách

Článok

lebrons
Zdroj: pexels.com

Najväčšia basketbalová hviezda súčasnosti LeBron James uzavrel partnerstvo s 5. najväčšou kryptomenovou zmenárňou Crypto.com, aby prispel k edukácii deti v jeho rodnom meste o kryptomenách a vízií Web 3.0.

Partnerstvo muži nadáciou LeBrona Jamesa a zmenárňou Crypto.com ako prvý oznámil miestny plátok z Akronu Beacon Journal, kde sa slávny basketbalista narodil. Pomôcť má 1600 deťom v štáte Ohio pochopiť technológiu kryptomien, čo môže byť pre ne veľkým prínosom smerom do budúcnosti. Okrem samotných kryptomien by témou výučby mala byť aj Web 3.0, čiže akási vízie viac decentralizovaného internetu budúcnosti.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Blockchain technológia spôsobuje revolúciu v našej ekonomike, v športe, zábave, vo svete umenia a v tom, ako sa navzájom spájame. Chcem zabezpečiť, aby komunity, ako je tá, z ktorej pochádzam, nezostali v tejto veci pozadu,” povedal LeBron James.

Študenti z jeho nadácie by sa mali o kryptomenách učiť od popredných postáv burzy Crypto.com. Nemal by medzi nimi chýbať ani Kris Marszalek, spoluzakladateľ a CEO tejto platformy.

,,Nemôžeme byť viac hrdí, že sme sa pripojili k LeBron James Family Foundation pri poskytovaní príležitosti na zvýšenie vzdelávania a rozvoj pracovnej sily a zároveň poskytovaní nástrojov a prístupu, ktoré umožnia ďalšej generácii vybudovať lepšiu a iluzívnejšiu budúcnosť,” okomentoval novinku.

Ďalšie zaujímavé články

Trezor odstráni kontroverzný verifikačný protokol. Akceptoval kritiku kryptomenovej komunity

„Skrachovaní bitcoineri” sa “zamestnávajú” v McDonald’s. Slávny reťazec im odpovedal

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Čo bude vplývať na Bitcoin v roku 2022? (Veľký súhrn)

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.