Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

„Kupovať teraz ETH je ako kupovať BTC v 2017“ – Čaká nás rozprávkový rast?

Článok

Ethereum
Pixabay.com

Druhá najväčšia kryptomena Ethereum dnes dosiahla nové maximum na hodnote 4785 dolárov. Viacerí analytici sa však zhodujú, že ten pravý rast nás ešte len čaká.

Nové maximum

Druhá najväčšia kryptomena na svete podľa trhovej kapitalizácie dosiahla podľa TradingView nové historické maximum na úrovni 4 785 dolárov. Ethereum sa teraz obchoduje nad svojím predchádzajúcim ATH, ktoré bolo dosiahnuté 12. mája na cene 4 632 USD. ETH od začiatku roka zarobilo neuveriteľných 540 %, dokonca prekonalo Bitcoin, ktorý za rovnaké obdobie zaznamenal zisk „len“ 125 %.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Populárny krypto analytik LilMoonLambo napísal, že kupovať teraz ETH za 4600 dolárov je ako kupovať Bitcoin v roku 2017.

Ďalší populárny krypto analytik vo svojom novom videu na YouTube hovorí, že Ethereum vykazuje solídnu dynamiku a vyzerá byť pripravené pokračovať v trende. Obchodník hovorí, že vrchol dlhodobého cyklu ETH môže byť stále viac ako 4-krát vyšší ako jeho aktuálne ATH:

,,Náš dlhodobý vrchol cyklu pre tento býčí trh bude 20 000 USD. Naozaj si myslím, že pre Ethereum existuje vážny potenciál dostať sa na úroveň 15-20 000 dolárov. To je náš všeobecný cieľový rozsah, 20 000 dolárov je optimistické číslo, po ktoré si ideme. Náš krátkodobý cieľ bude niekde okolo 7 500 až 10 000 USD.

SÚŤAŽ | Zaujímajú vás trading boti a chcete si ich vyskúšať? Vyhrajte ročné predplatné na trading botov, podmienky sú jednoduché!

Trhová kapitalizácia Etherea je teraz 560 miliárd dolárov, čo je viac ako trhová kapitalizácia banky JPMorgan Chase na Wall Street, ale menej, než má technologický gigant, ktorý má 576 miliárd dolárov. Len pre pochopenie – pred 11 mesiacmi v decembri 2020 mala takúto hodnotu celková trhová kapitalizácia kryptomien. Celková kapitalizácia kryptomien podľa CoinGecko práve prekonala historické maximum 3 bilióny dolárov. To prináša tento trh takmer na štvrtinu veľkosti celého trhu so zlatom, ktorý podľa CompaniesMarketCap predstavuje 11,5 bilióna dolárov.

On-chain dáta sú pozitívne

Hashrate ETH tiež dosiahol nové maximum podľa on-chain analýzy od Glassnode. Je to prvýkrát, čo hashrate Etherea dosiahol 1 EH/s. Glassnode tiež oznámil, že Ethereum naďalej vo veľkom opúšťa centralizované burzy. Približne 6,4 miliardy dolárov v ETH na burzy prišlo, zatiaľ čo 8 miliárd dolárov z nich odišlo, čo viedlo k čistej strate 1,6 miliardy dolárov len za posledný týždeň. Otvorený záujem o futures kontrakty Ethereum dokonca dosiahol historické maximum 2 miliardy dolárov na Bitfinexe. Transakčné poplatky boli nedávno tiež dosť vysoké, hoci podľa BitInfoCharts klesli späť na priemer okolo 40 dolárov.

Aktuálne sa vďaka EIP-1559 spálilo už cez 800 000 ETH v aktuálnej hodnote takmer 4 miliárd dolárov. Momentálne je priemer spálených mincí ETH za týždeň na úrovni 80 000.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Cryptomines – Nová NFT hra, ktorá vám môže zarobiť vklad už do 1 mesiaca

Kryptomeny, ktoré v lete robili zisky v tisícoch percent ožívajú – Začína druhé kolo?

Niekto kúpil CryptoPunk NFT za 532 miliónov dolárov. Jednalo sa však o premyslený podvod

Pasívny príjem kryptomien s bonusom až 110 dolárov

Pokiaľ hľadáte možnosti ako pasívne úročiť vaše kryptomeny, jednou z možností je lending, čo funguje na podobnom princípe ako banka. Najväčšou lending spoločnosťou je Celsius, ktorá pravidelne okrem ročných úrokov okolo 10% ponúka aj rôzne promo kódy, z ktorých viete získať odmeny – najčastejšie okolo 50 dolárov zadarmo.

Noví používatelia môžu teraz získať až 110 dolárov zadarmo. Celý postup ako používať túto platformu ako aj návod ako získať bonus nájdete v článku nižšie.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

Zdroj:Beincrypto

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.