Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Kryptomena Shiba Inu opäť priťahuje pozornosť trhu – Za posledné 2 dni stúpla jej cena o 50%

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Meme kryptomena Shiba Inu opäť na seba púta pozornosť po tom, čo len behom dvoch dní jej hodnota vystrelila o 50% nahor.

Zobúdza sa spiaci obor?

Kryptomena Shiba Inu konečne ukázala silnejší raz od novembra 2021. Cena tokenu vyskočila na úrovne pred nedávnou korekciou a na vrchole dosiahla 0,000035 USD. Tento token sa takisto vrátil na vrchol najcennejších aktív medzi veľrybami. To potvrdzuje rýchlo rastúca hodnota držaných SHIB u veľrýb, ktorá v súčasnosti dosahuje 1,8 miliardy dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Shib Chart

Hodnota tohto meme tokenu len za posledné 2 dni stúpla o 50%, čo láka pozornosť celého trhu s kryptomenami. Nárast ziskovosti potvrdzuje, že väčšina vstupov do SHIB sa uskutočnila medzi 0,000025 a 0,000030, keďže najväčšia časť pozícií na trhu sa preklopila do kladných hodnôt.

Zdá sa, že Shiba Inu už dávno nie je len bezcenná meme kryptomena, o čom svedčí aj čoraz viac možností a fundamentov stojacich za týmto tokenom. Tím stojaci za projektom pridáva Shibe neustále množstvo prípadov využitia, ako napríklad nedávno ohlásený Shiberse Metaverse, otvorenie reťazca rýchleho občerstvenia a ďalšie. ň

Na obrázku nižšie môžete vidieť viaceré on-chain metriky.

Shiba Inu Data

Podľa rozloženia držiteľov tohto tokenu je vidieť, že sa väčšina krátkodobých investorov obrátila na strednodobých držiteľov, ktorí majú tendenciu držať aktíva kvôli ich fundamentálnej hodnote, a nie kvôli špekulatívnym ziskom. Zdá sa, že veľryby Shiba Inu sa riadia rovnakým vzorcom, pretože väčšina z nich drží aktívum od začiatku korekcie v novembri. Podľa WhaleStats mnohé adresy aktívne nakupovali SHIB, pretože neustále strácal hodnotu. Ziskovosť ich investícií zostáva nezverejnená.

Prečítajte si zaujímavé novinky

Ako zmierniť stratu portfólia pri aktuálnych prepadoch? Odpoveďou sú trading boti

Šialenstvo alebo super investícia? Najlacnejšie NFT populárnej kolekcie BAYC už pod 100 ETH nekúpite!

NÁVOD | Pasívny príjem s úrokom 20% ročne vďaka stablecoinom cez DeFi Anchor Protocol

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti. Tí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: U.today

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.