Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Inštitúcie nakupovali Bitcoin napriek strachu na trhu – Pozrite si čísla kryptofondov za uplynulý týždeň!

Článok

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Spoločnosť CoinShares tradične v pondelok zverejňuje výsledky najväčších kryptomenových fondov za uplynulý pracovný týždeň. Okrem dvoch vlastných tak informuje aj o tom, ako sa  darilo fondom Grayscale, 3iQ, Purpose, 21 Shares, ETC Group a ProShares.

V čase, kedy na trhu s kryptomenami začína panovať strach (fear and greed index je v zóne strachu) je pozitívnym zistením, že aj v uplynulom týždni inštitúcie a akreditovaní solventní investori, ktorí využívajú tieto produkty, investície do digitálnych aktív výrazne navyšovali. V konečnej bilancii ich hodnota stúpla o 153,6 milióna dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Najväčší záujem bol opäť o Bitcoin, do ktorého veľkí hráči investovali až 114,4 milióna dolárov. Darilo sa aj Ethereum s prílevom 12,6 milióna USDkošu rôznych digitálnych aktív s investíciami 14,1 milióna USD. Nasledovali Solana (8.5 milióna USD) a Polkadot (5 miliónov USD).

Horší týždeň má za sebou Cardano, ktoré skončilo v červených číslach s odlivom 2,1 milióna USD. V negatívnej bilancii skončil aj Tron s odlivom 700 000 USD.

Najpozitívnejším konštatovaním je, že hoci cena Bitcoinu v minulom týždni klesla o 12%, sentiment investorov sa nezmenil. Uplynulý týždeň bol už štrnásty v rade s kladnou konečnou bilanciou. Predtým sme videli 10 týždňov, v ktorých až v 9 prípadoch skončili kryptofondy v červených číslach.

Ďalšie zaujímavé články

Nováčik sa nechal nachytať na známy podvod s kryptomenami. Prišiel o 3 bitcoiny, približne 178 tisíc dolárov

Od pádu trhov nás delí jeden zlý report o inflácii, varuje rešpektovaný investor

El Salvador oznámil založenie Bitcoin City – bude malým daňovým rajom

Bitcoin má za sebou najvýznamnejšiu aktualizáciu za 4 roky – Taproot posilní najmä súkromie!

Zdroj: medium.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.