Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Elrond čaká veľký update, odmeny za staking výrazne porastú

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomena Elrond sa radí do triedy smart chainov a teda je to priamy súper kryptomeny Ethereum a ďalších, ktoré sa zameriavajú na túto oblasť. Aktuálne čaká Elrond update siete, ktorý zvýši odmeny za staking.

Aktualizácia siete

Elrond neustále prináša nové vylepšenia a aktualizácie svojej siete a ďalších produktov. Nedávno zverejnili príspevok, v ktorom oznamujú aktualizáciu siete. Hoci sa na prvý pohľad jedná o klasický bežný update siete, opak je pravdou. Najnovšia aktualizácia totiž prinesie nový model odmien, ktorý výrazne zvýši odmeny za staking, čo je samozrejme pozitívna správa pre všetkých fanúšikov, ktorí stakujú túto kryptomenu.

https://twitter.com/LucianMincu/status/1405802635387625472

Aktuálne sa odmeny za staking líšia v závislosti od jednotlivých staking providerov. Rozsah odmien sa však hýbe medzi 7 až 15 percentami, v závislosti od vybraného poskytovateľa.

Pozrite si aj: Krypto pôžičky – Čo sú, ako fungujú, riziká, benefity a najlepšie platformy pre tieto služby

Podľa informácií, ktoré pre Kryptonovinky poskytol najväčší staking provider, Trust Staking, očakávajú zvýšenie odmien za staking na približne 13 až 16%. Update siete je naplánovaný na pondelok 21.6. pričom vyššie odmeny by mali byť pripočítavané už nasledujúci deň 22. júna.

Neustála aktivita

Vývojári Elrondu neustále pracujú aj na ďalších prvkoch a vylepšeniach. Takisto neustále zverejňujú nové partnerstvá, ktoré pomôžu užívateľom tejto kryptomeny. Nižšie môžete vidieť len zopár najnovšie ohlásených partnerstiev a spoluprác.

https://twitter.com/beniaminmincu/status/1404756752063774721

https://twitter.com/beniaminmincu/status/1404425482326753284

Podpora Bitcoinu v peňaženke Maiar

Takisto významnou udalosťou v nedávnej dobe bolo pridanie podpory pre kryptomenu Bitcoin v mobilnej peňaženke Maiar.

Pokiaľ vás táto kryptomena zaujala, môžete si pozrieť našu podrobnú recenziu o Elronde.

Pozrite si aj: 5 tipov od Binance, ako zlepšiť úspešnosť na Binance Futures

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Twitter, Kryptonovinky

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne