Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Celsius zvyšuje odmeny za lending – Úročte BTC až za 6,2% ročne s bonusom 90 USD

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Populárna aplikácia Celsius zvyšuje odmeny za lending – pasívne úročenie vašich kryptomien. Lending je skvelou alternatívou na pasívny zisk kryptomien, ktoré nie je možné hromadiť klasickým stakingom, ako napríklad BTC.

Celsius a lending

Platforma Celsius.network funguje v podstate ako banka. Tí používatelia, ktorí svoje prostriedky aktuálne nepotrebujú, ich požičajú tejto platforme a získajú za to ročné zhodnotenie vo výške niekoľkých percent z vkladu. Vypláca sa týždenne. Na druhej strane poskytnuté prostriedky Celsius následne požičia za úrok subjektom, ktoré o to požiadajú. Jedná sa teda skutočne o rovnaký princíp, aký využívajú banky. Akurát zatiaľ čo banka vám dá ročný útok 0,1%, v Celsiuse viete získať až do 10% ročne.

Pozrite si aj: Význam stakingu a farmingu je väčší, než si myslíte – V bear markete môžu naakumulovať obrovské zisky

Earn Borrow Transfer

Zdroj: Celsius.network

Zmena odmien + bonus

Keďže sa jedná o lending, úroky sa aktívne menia podľa aktuálneho dopytu pôžičiek daných kryptomien. Odmeny za niektoré menšie kryptomeny poklesli, iné ostali nezmenené. Najväčšiu zmenu zaznamenal Bitcoin, ktorého ročný úrok stúpol z 4,4% až na 6,2%, čo je vzhľadom na PoW kryptomenu pomerne vysoká odmena za pasívne úročenie s minimálnym rizikom.

„HODLujte a zarábajte s Celsius, aby ste získali tie najvyššie odmeny svojich obľúbených mincí bez poplatkov, minimálneho vkladu a bez akéhokoľvek blokovania prostriedkov. Všetci používatelia lending aplikácie Celsius navyše môžu každý pondelok získavať odmeny za úroky, pričom pri BTC je to až 6,2% ročne“ píše newsletter Celsius. 

Vyššie odmeny na BTC sú spôsobené nedávnou investíciou tejto spoločnosti do ťažby Bitcoinu, o ktorej sme vám napísali v tomto článku. Už vtedy sa vedenie vyjadrilo, že tento krok povedie ešte k vyšším odmenám BTC, čo sa teda skutočne aj deje.

Celsius je takisto známy tým, že ponúkajú vysoké vstupné bonusy. Za registračný referral kód je to 40 dolárov a za promo kód je to 50 dolárov. Tieto dve odmeny môžete skombinovať, pričom tak môžete zadarmo získať až 90 dolárov. Pokiaľ vás zaujímajú podrobnosti o tomto bonuse ako aj o samotnom návode o tejto aplikácií, môžete si pozrieť náš návod nižšie:

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 90 USD)

Parachain aukcie – Možnosť ako získať zadarmo kvalitné kryptomeny

Víťaz 4. parachain aukcie je známy, začína posledná 5. aukcia – Toto je najväčší favorit

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Celsius

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.