Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Lending platforma Celsius investuje 200 miliónov USD do ťažby BTC – Zvýši odmeny používateľom

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spoločnosť Celsius oznámila, že investovala 200 miliónov USD do ťažby Bitcoinu, čo im umožní ešte viac zvýšiť odmeny pre ich používateľov.

Vyššie odmeny pre používateľom Celsius

Alex Mashinsky, CEO lending platformy Celsius, odhalil, že podiel zo zisku z nedávnej investície tejto spoločnosti do infraštruktúry na ťažbu BTC v hodnote 200 miliónov dolárov bude prerozdelený späť používateľom. Mashinsky tiež uviedol, že mining bude piatym segmetom generovania výnosov pre svojich používateľov, ktorí u nich úročia svoje kryptomeny. Prvé 4 segmenty sú požičiavanie finančných prostriedkov inštitucionálnym investorom, využívanie protokolov DeFi, pôžičky pre retail a market making na centralizovaných burzách. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pozrite si aj: Polkadot vs. Cosmos – Podobné vlastnosti a ciele, ale ktorý z nich má väčšiu šancu uspieť?

„Veľká časť našej komunity vlastní Bitcoiny a chcú platiť s BTC,“ uviedol a dodal: „Nie je teda nič lepšie ako vybudovať továreň, ktorá vyrába Bitcoiny.“

Spoločnosť Celsius však nie je jediná, ktorá investuje do ťažobného sektoru v Severnej Amerike. Analytici očakávajú, že na tomto kontinente nastane príliv ťažiarov, ktorí boli dislokovaní nedávnym zásahom Číny do tohto odvetvia. Mashinsky nie je prekvapený čínskymi regulačnými krokm. Tie chápe ako snahu k eliminácii konkurencie a ochrane svojej rozvíjajúcej sa digitálnej meny centrálnej banky (CBDC) – digitálny Yuan. Mashinsky na záver uviedol, že exodus čínskych baníkov sa ukáže ako prospešný pre decentralizáciu Bitcoinovej siete, pričom dodal:

„Presunutie množstva ťažiarov z Číny určite pomáha Bitcoinu ešte viac sa decentralizovať. Je to teda dobrá vec pre BTC a kryptomeny. Nie je to však dobrá vec pre občanov Číny. “

Pasívne úročenie

Pokiaľ ste ešte o Celsiuse nepočuli, jedná sa o poskytovateľa podobnému banke. Ak máte nejaké kryptomeny, ktoré aktuálne nepotrebujete a plánujete ich dlhodobo držať, môžete si ich poslať na Clesius, kde sa vám automaticky začnú úročiť až do 10% ročne. Nie sú tam žiadne poplatky, výbery z ich aplikácie sú zadarmo. Takisto poskytujú vstupný bonus až 90 USD po splnení jednoduchých krokov. Podrobný návod ako aj recenziu o Celsiuse si môžete pozrieť v článku nižšie:

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 90 USD)

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Najnovšie si poskytovateľ trading botov TradeSanta pripravil pre všetkých súťaž, kde môžete vyhrať predplatné pre robotov.

1. miesto – 1 rok Maximum plán

2-3. miesto – 6 mesiacov Advanced plán

4-10. miesto – 3 mesiace Basic plán

Podmienka: Vytvorte päťminútové video a nahrajte ho na YouTube s hashtagom #MyTradeSantaTips a odkazom na web TradeSanta. Môžete vytvoriť video s tipmi, ako nastavujete svoju obchodnú stratégiu, ako si vyberiete obchodný pár alebo s ktoroukoľvek ďalšou témou, ktorú by ste chceli zdieľať. Čím viac videí nahráte, tým vyššia je vaša šanca na výhru. Nezabudnite vyplniť formulár  svojím používateľským menom TradeSanta a odkazom na vaše video. Súťaž trvá do 8.7. Vyhodnotenie prebehne 9.7.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cointelegraph

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.