Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Binance investovala do magazínu Forbes 200 miliónov dolárov

Článok

Forbes
Zdroj: Unsplash.com

Najväčšia kryptomenová burza na svete Binance investovala 200 miliónov dolárov do prestížneho magazínu Forbes založeného pred 104 rokmi. Jej snahou bude skrz tento komunikačný kanál prispieť k ďalšej adopcii kryptomien s cieľom, aby investori aj vďaka Forbes lepšie pochopili blockchain technológiu a samotné digitálne aktíva.

Akvizíciu spoločne oznámili ForbesMagnum Opus Aquisition Limited, verejne obchodovaná účelová akvizičná spoločnosť (SPAC), ktorá vo štvrtok skonštatovala, že od Binance získali na zabezpečenie strategickej investície 200 miliónov dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Táto investícia je súčasťou dlhodobého plánu Forbes vstúpiť na burzu prostredníctvom obchodnej kombinácie s Magngum Opus. Tento plán bol prezentovaný už v auguste 2021, pričom sa očakáva, že dohoda bude uzavretá ešte v tomto kvartáli.

,,Strategická investícia Binance sa uskutoční prostredníctvom prevzatia zmluvy o predplatení zo strany Binance, ktorá predstavuje záväzky vo výške 200 miliónov USD v rámci súkromnej investície do kapitálu (PIPE) vo výške 400 miliónov dolárov, ktorá bola oznámená spolku so zámerom Forbes vstúpiť na burzu,” informuje portál Cointelegraph.

Binance zjednodušene povedané prevezme polovicu existujúcich záväzkov PIPE, ktoré zostanú na úrovni 400 miliónov dolárov, s tým, že Binance bude mať ponovom rovnaké podmienky ako existujúci investori Pipe ([50:50]).

Súčasťou dohody je, že do predstavenstva Forbes burza Binance dosadí svojho komunikačného riaditeľa Patricka Hillmana a šéfa Binance Labs Billa China.

Generálny riaditeľ Forbes Mike Federle uvidel, že investícia Binance pomôže jeho magazínu “získať skúsenosti, sieť a zdroje poprednej svetovej kryptoburzy a jedného z najúspešnejších svetových inovátorov blockchianu.” ,,Forbes sa zaviazal dymestifikovať zložitosť a poskytovať užitočné informácie o technológiách blockchainu a všetkych vznikajúcich digitálnych aktivitách,” doplnil.  

Zakladateľ burzy Binance Changpeng Zhao si uvedomuje, že pre Binance je dôležité mať silné zázemie, ktoré jej zabezpečuje aj dominantná pozícia v mediálnom priestore: ,,Keďže technológie Web3 a blockchain napredujú a kryptotrh dospieva, vieme, že média sú základným prvkom budovania širokého porozumenia a vzdelávania spotrebiteľov. Tešíme sa na podporu digitálnych iniciatív Forbes, ktoré sa vyvinú na platformu investičných štatistík ďalšej úrovne.“

Binance s veľkými akvizíciami už skúsenosť má. V apríli 2020 získala pod kontrolu aj najnavštevovanejšiu stránku s cenami kryptomien Coinmarketcap.com, ktorú kúpila od jej pôvodného tvorcu za 400 miliónov dolárov.

Na Binance sa vracajú SEPA platby

V súvislosti s Binance pripomíname, že v rámci európskeho regiónu opäť sprístupňuje platby SEPA prevodom, čo výrazne uľahčuje a zvýhodňuje kúpu aj predaj kryptomien. Písali sme o tom tu.

Ak sa chcete na Binance zaregistrovať, nezabudnite využiť náš registračný link s 20% doživotnou zľavou na obchodne poplatky pri obchodovaní na spotovom trhu. Je to najvyššia možná zľava, akú vám vieme ponúknuť.

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Ďalšie zaujímavé články

Táto „celebritná“ dvojica hackla kryptomenovú burzu Bitfinex! Hrozí jej 20-ročné väzenie

Wells Fargo: Kryptomeny sa čoskoro môžu dostať do fázy „nezastaviteľnej adopcie“

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.